http://www.storyboardthat.com/lv/articles/e/veselība-un-labsajūta

Veselība un Labsajūta

Apskatiet visus mūsu skolotāju resursus!

Mērķu Izvirzīšana

Patrick Healey Skolotāju Ceļvedis


Pareizu mērķu noteikšanas metožu izmantošana palīdzēs skolēniem efektīvi reaģēt uz interesēm un vēlmēm. Turpinot sevi motivēt sasniegt ilgtermiņa mērķus, ir šķērslis, kas indivīdiem jāveic, lai sasniegtu paredzēto iznākumu. Sapnis ir mērķis bez rīcības plāna. Pēc SMART mērķu formāta, skolēni var efektīvi izstrādāt savus mērķus.

Lasīt Vairāk

Dzimums un Seksualitāte

Autors Patrick Healey


Cilvēka seksualitāte ir niansēta tēma, un skolēniem var iepazīties ar pretrunīgu informāciju. Tēmas risināšana klasē var būt sarežģīts uzdevums ikvienam. Tēmas ignorēšana nav risinājums. Mūsdienās tīņi vēlas runāt par šo tēmu, un skolotāja loma ir atvieglot diskusiju izglītības un progresīvā veidā.

Lasīt Vairāk

Atkarība

Patrick Healey Skolotāju Ceļvedis


Ietekme uz narkotikām ir jūtama ikvienam. Kamēr Amerikā ir aptuveni pieci procenti pasaules iedzīvotāju, tā patērē aptuveni astoņdesmit procentus pasaules pretsāpju līdzekļu piedāvājuma. Tas noveda pie narkotiku pārdozēšanas, lai pārņemtu galveno nejaušas nāves cēloni Amerikas Savienotajās Valstīs. Mūsu jaunatnes izglītošana ir kritiska preventīva metode, lai ierobežotu opioīdu epidēmiju.

Lasīt Vairāk

Ice Breakers

Autors Patrick Healey


Padariet šogad efektīvāku, uzlabojot skolēnu komforta līmeni savā klasē. Veselības izglītošana aptver dažādas tēmas, par kurām var runāt par lielāko daļu. Personīgi, tas ir iemesls, kāpēc man ļoti patīk šis jautājums. Skolotāja loma ir radīt klases vidi, lai piesaistītu un atbalstītu diskusijas par sarežģītām tēmām. Komforts un drošība ir ne tikai svarīgi, lai skolēni jūtas pret saviem vienaudžiem, bet arī ar savu skolotāju. Veselības izglītības skolotājs ir potenciāls studējošo resurss, kas nodrošina komfortu visiem studentiem, kas sasniedz savus mērķus. Studenti var izaicināt sevi savā klasē, ja viņi uzskata, ka tā ir droša vieta. Jautājums ir, kā jūs izveidojat šo klases vidi? Es parasti guvu panākumus, sākoties gadam ar pozitīvu piezīmi, ar dažām ledlaužu klasēm un grupu problēmu risināšanas darbībām. Šeit ir daži veidi, kā jūs varat izmantot Storyboard That lai palīdzētu lauzt ledus mazāk sierveidīgi.

Lasīt Vairāk

Lēmumu Pieņemšanas Prasmes

Patrick Healey Skolotāju Ceļvedis


Mēs visi esam mūsu lēmumu rezultātā. Lēmumu pieņemšana ir svarīga dzīves prasme, lai studenti varētu attīstīties un praktizēties drošā vidē. Stingru lēmumu pieņemšana var būt trauksmes izaicinājums. Šīs sekojošās darbības palīdzēs attīstīt pozitīvus lēmumu pieņēmējus.

Lasīt Vairāk

Pārvarēšanas Prasmes un Neērtā Ēdināšana

Patrick Healey Skolotāju Ceļvedis


Ir grūti noķert kādu, kurš cieš no ēšanas traucējumiem. Šīs aktivitātes palīdzēs skolēniem atpazīt plašsaziņas līdzekļu ietekmi uz mūsu ķermeņa tēlu un cerībām, kā arī kritiskām brīdinājuma pazīmēm un sarkano karodziņu par ēšanas traucējumiem. Cilvēkiem, kas cieš no ēšanas traucējumiem, paradumi un destruktīvā uzvedība parasti tiek turēti to cilvēku vidū, kuri to apkārt ir redzami. Iesaistīt studentus ar šīm aktivitātēm, vienlaikus informējot par bīstamu garīgās veselības problēmu.

Lasīt Vairāk

Izmantojiet Savu Veselības Klasi Dažādās Vietās

Autors Patrick Healey


Vizuālo audzēkņu vidējais procentuālais saturs jūsu klasē ir 65%. Storyboard That varētu būt brīnišķīgs līdzeklis, lai palīdzētu sasniegt lielāko daļu savu skolēnu oriģinālā un radošā veidā. Storyboard That varētu būt jautrs vērtēšanas rīks, diskusiju uzsācējs vai prezentācijas formāts studentiem un skolotājiem. Laika efektivitāte parasti nav kaut kas, par ko tiek domāts, veidojot stāstus, bet " Storyboard That tikai to panāk. Bruņota ar vilkšanas un nomešanas un kopēšanas funkcijām, tā ļaus saviem skolēniem savlaicīgi radīt darbu.

Lasīt Vairāk

Neveselīgas Attiecības

Patrick Healey Skolotāju Ceļvedis


Viens no trim pusaudžiem mūža laikā kļūs par verbālu, fizisku, emocionālu vai seksuālu vardarbību. Neņemot vērā šo tēmu mūsu skolās, šie skaitļi netiks samazināti. Kā skolotāji, mēs aprobežojamies ar mazu laiku, kāds mums ir mūsu klasēs, lai ietekmētu studentu lēmumu pieņemšanu. Neveselīgu attiecību aspekti var būt daudzveidīgi un grūti runāt. Turpmākās nodarbības un resursi būs vēl viens rīks jūsu klases diskusijā.

Lasīt Vairāk

Pret Iebiedēšanu

Patrick Healey Skolotāju Ceļvedis


Katru gadu no katriem pieciem skolēniem kaut kādā veidā, formā vai formā tiek iebiedēti. Uzmākšanās no upura ietekme ir milzīga, parasti tas izraisa paaugstinātu trauksmi, depresiju un intereses zudumu. Šīs sekas parasti turpinās pusaudžiem un pieaugušajiem. Tas ir obligāti, lai runātu par to ar saviem skolēniem

Lasīt Vairāk

Fiziskās Audzināšanas Vērtējumi

Autors Patrick Healey


Būsim godīgi, skolēni baidās rakstīt darbu klasē, kas paredzēta, lai palielinātu fiziskās aktivitātes un uzlabotu sociālo prasmi. Mēs varam padarīt šos novērtējumus par aizraujošākiem un jautrākiem studentiem. Jā, tas ir labi, jautri vērtējumi.

Lasīt Vairāk

Pašapziņa

Patrick Healey Skolotāju Ceļvedis


Kad bērniem ir augsts pašvērtējums, viņi pieņem pozitīvus lēmumus, kas paši sevi labāk. Slikta pašcieņa var izraisīt vairāk destruktīvu lēmumu. Šie lēmumi var būt tik maz, ka viņi nepiedalās komandā / klubā, vai arī nav tik riskanti, ka tos var sabojāt ar vienprātīgu spiedienu. Ļaujiet skolēniem veidot pozitīvu sevis koncepciju un palīdzēt studentiem pašiem palīdzēt.

Lasīt Vairāk

Vienaudžu Spiediens Atteikums Prasmes

Skolotāju Ceļvedis Patrick Healey


Visā studenta izglītību viņi ir vairāk nekā iespējams, radīsies kāda veida vienādranga spiedienu. Apbruņošanu studenti ar zināšanām un prasmēm, atteikties negatīvu spiedienu un veicināt pozitīvu spiedienu radīs labāku vidi visiem. Šie pasākumi, ieteikumi un satura palīdzēs jums šo svarīgo ziņu pāri.

Lasīt Vairāk

Huligānisms Izglītība

Ar Bridget Baudinet


With the rise of social media in recent decades, educators have seen an increase in both cyberbullying and traditional bullying among school-aged youth. In recognition of this, many schools have made bullying awareness and prevention a priority. The first step in making a difference is education. Faculty, staff, parents, and students all need to be educated in identifying, responding to, and preventing bullying.

Lasīt Vairāk

Veidi Huligānismu

Ar Rebecca Ray


Šeit Storyboard That, mūsuprāt katram studentam ir tiesības uz kvalitatīvu izglītību, bez iebiedēšanas. Mēs esam atklājuši, ka, izmantojot storyboards izveidot lomu spēlē scenārijus, studenti var labāk redzēt sekas un īpašības iebiedēšanu. Caur interaktīvas nodarbības, jūs varat palīdzēt mainīt studentu garu no "huligānisms ir problēma" uz "huligānisms ir problēma, un es varu kaut ko darīt par to."

Lasīt Vairāk

Palīdzēt Share Storyboard That!

Meklējat Vairāk?

Pārbaudiet pārējo mūsu Skolotājs ceļvežu un stundu plāniem!


Visas Skolotājs Gidi un Mācību plāniEd tech blogPamatskolaVidusskolā ELAvidusskola ELASvešvalodaĪpaša EdASV vēstures un sociālo zinībuPasaules vēsture

Mūsu Plakāti par ZazzleMūsu Nodarbības uz Skolotājiem Skolotāju Atalgošanai
http://www.storyboardthat.com/lv/articles/e/veselība-un-labsajūta
© 2018 - Clever Prototypes, LLC - Visas tiesības aizsargātas.
Start My Bezmaksas Izmēģinājuma
Izpētiet Mūsu Rakstus un Piemēri

Pamēģiniet Citas Websites!

Photos for Class - Meklēt School-Safe, Creative Commons fotogrāfijas! (Tā pat Citē Jums!)
Quick Rubric - Viegli Marka un Share Great Looking rubrikām!
Dod citu valodu?

•   (English) Health and Wellness   •   (Español) Salud y Bienestar   •   (Français) Santé et Bien-être   •   (Deutsch) Gesundheit und Wellness   •   (Italiana) Salute e Benessere   •   (Nederlands) Gezondheid en Welzijn   •   (Português) Saúde e bem Estar   •   (עברית) בריאות ואיכות חיים   •   (العَرَبِيَّة) الصحة و العافية   •   (हिन्दी) स्वास्थ्य और कल्याण   •   (ру́сский язы́к) Здоровье и Благополучие   •   (Dansk) Sundhed og Velvære   •   (Svenska) Hälsa och Välmående   •   (Suomi) Terveys ja Hyvinvointi   •   (Norsk) Helse og Velvære   •   (Türkçe) Sağlık ve Sıhhat   •   (Polski) Zdrowie i Dobra Kondycja   •   (Româna) Sănătate și Wellness   •   (Ceština) Zdraví a Wellness   •   (Slovenský) Zdravie a Wellness   •   (Magyar) Egészség és Jólét   •   (Hrvatski) Zdravlje i Wellness   •   (български) Здраве и Добро Физическо и Психическо Състояние   •   (Lietuvos) Sveikata ir Sveikata   •   (Slovenščina) Zdravje in Wellness   •   (Latvijas) Veselība un Labsajūta   •   (eesti) Tervis ja Tervis