agjensi dasmash

  Copy


More Options: Make a Folding Card




Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

 • Si do ta zgjidhim kete problem?
 • Kapelja blu
 • le te fillojme me nje stuhi idesh.
 • Kapelja e bardhe
 • Nuset te bejne planin e dasmes. ndonjehere perfshihen dhe mamate. planifikuesit e dasmave menaxhojne shume nuse. ofruesit reklamojne sherbimet e tyre.
 • Kapelja jeshile
 • ne mund ti lejojme nuset te mbajne shenime mbi cdo aspekt te eventit
 • ne mund ti lejojme nuseve qe te zgjedhin midis ofruesve te ndryshem si fotografi, lokali, lulet etj.
 • mund te lejojme miqte te logohen dhe te porosisin dhuratat.
 • ne mund te sigurojme nje mjet per tapiceri
 • kalendari mund ti ndihmoje nuset per afatet
 • Kapelja e Verdhe
 • ne listen e te ftuarve mund te shenojme pozicionet e uljes neper tavolina.
 • mamate do te ishin te lumtura po te kishin akses.
 • Kapelja e kuqe
 • Weddings.com
 • vajzat nuk do te deshironin qe mamate te kene akses
 • ndarja dhe postacioni i tavolinave kerkon 3 muaj kohe dhe ka mundesi te mos kete sukses
 • kapelja e zeze
 • moslejimi i përdoruesit, perfshirjen e ofruesit te tyre të shërbimeve paraqet një mundësi te humbur marketingu për ne dhe një shqetësim për përdoruesit.
Just Created with Storyboard That
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics