Prices

  Copy


More Options: Make a Folding Card




Storyboard Description

Premium Prices

Storyboard Text

  • I got the best prices around! Premium prices, I got $9.99 for $10! I can get you $19.99! $259.99! $1 million dollars you can't beat these prices I'll poop my pants...
  • Don't listen to him, he uses cheap imported prices from Mexico, I'm the real DEAL. Fresh, American sus prices. I got $3 American dollars for $4. I got $FIFTYFIVEDOLLARS for $6. Eric takes little kids home with him after work I SAW IT
  • Tim you piece of sauce I told you that was my niece's nephew! His prices come from the lake. It's disGUSTING. Nobody wants Tim's prices, they got LEECHES on them. I'm giving my prices away for FREE!
Just Created with Storyboard That
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos! (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great Looking Rubrics!