https://www.storyboardthat.com/lv/blog/e/mājas-skolas-aktivitātes

Veikt Storyboard That Bezsaistē

Mājas Skolas Aktivitātes Storyboard That


Homeschooling Activities with Storyboard That

Viena no labākajām iespējām, ko izmantot, ir mūsu lielāki izkārtojumi, proti, izdales materiālu un plakātu izmēri. Kaut arī šie izmēri dod bērniem iespēju veidot plakātus, grafiskus organizatorus un lielāka mēroga stāstus, tie noder arī projektiem bezsaistē.


Krāsojamās lapas

Varat izveidot liela mēroga krāsojamās lapas un izdrukāt tās bērniem, lai strādātu. Lai krāsotu līnijas (vai ārpus tām), izmantojiet tādas lietas kā krītiņi, marķieri vai pirkstu krāsas! Lai iegūtu papildu prēmiju, rotaļu mīklas izmantošana mākslas projektu padara 3D, un bērni var praktizēt smalko motoru vai skulptūru veidošanas iemaņas, lai pamata attēls atdzīvotos. Tā kā jūs varat pielāgot lapu, varat padarīt to atbilstošu jūsu bērna interesēm vai tajā laikā mācamajam. Lai iegūtu perfektu kontūru, noteikti izmantojiet dažādus Storyboard Creator filtrus.

Jūs varat apsvērt dažu krāsojamo lapu laminēšanu, it īpaši, ja vēlaties tās atkārtoti izmantot mākslas mīklas izstrādāšanai.


Izveidot Montāžas Skala 

(Tas sāks 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju - kredītkartes nav nepieciešamas)Stāsta kubi

Stāstu kubi pievieno papildu pārsteiguma elementu jebkurai radošās rakstīšanas praksei. Viņi ir īpaši noderīgi, ja jūsu bērns cīnās par tēmu vai ideju, nevis faktiski raksta. Stāstu gabalus ir viegli izgatavot, izdrukāt, sagriezt un salocīt kaut ko, ko var sarullēt pāri galdam vai grīdai. Jo vairāk tiek izrullēti kubi, jo vairāk elementu var iekļaut stāstā, sākot ar burtiem, iestatījumiem, laikapstākļiem un priekšmetiem.

Tos var izmantot arī vairāk nekā tikai radošai rakstīšanai!

 • Vārdnīcas apguve: izveidojiet gabalus ar vārdiem uz tiem. Lieciet bērnam definēt vārdu un izmantot to teikumā. Tas darbojas arī svešvalodās!

 • Lēmumu pieņemšana: salieciet kubiņos attēlus, kas saistīti ar dažādiem uzdevumiem, rotaļlietām vai priekšmetiem. Nogrieziet kubu, kad jūsu bērnam ir grūtības izlemt, ko darīt tālāk!

 • Vingrinājumu pārtraukumi: izrullējiet divus klucīšus, vienu ar cipariem, vienu ar tādiem vingrinājumiem kā lekt domkrati un skriet savā vietā. Neatkarīgi no tā, ko zemes saskaras ar aci, jūs darāt!

Izveidot Montāžas Skala 

(Tas sāks 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju - kredītkartes nav nepieciešamas)Ceļojumu brošūras

Dažreiz nav iespējams ceļot uz citu valsti vai valsti, taču tas nenozīmē, ka ceļošanu nevar iekļaut ģeogrāfijas, vēstures vai svešvalodu stundās. Ja vēlaties pabeigt šo projektu bezsaistē, nokopējiet vienu no mūsu brošūru veidnēm , pēc nepieciešamības veiciet nepieciešamās korekcijas un izdrukājiet to. Pretējā gadījumā šo projektu var izdarīt Storyboard Creator, un galīgais projekts tiek izdrukāts un salocīts.

Lieciet bērnam veikt izpēti par noteiktu vietu. Kur tas ir? Kādi ir svarīgi orientieri vai lietas, kas to atšķir no citām vietām? Kādu ēdienu viņi ēd? Kad viņi būs apkopojuši savu informāciju, viņi varēs izveidot savu ceļojuma brošūru. Ja jūs jūtaties īpaši piedzīvojumu dēļ šajā projektā, lieciet savam bērnam rīkoties kā gidam un uzrādiet viņu brošūru!Izveidot Montāžas Skala 

(Tas sāks 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju - kredītkartes nav nepieciešamas)Galda spēles

Galda spēles izveidošana ir jautrs veids, kā bērni domā par spēles veidošanu (noteikumiem, dizainu un saturu) un sasaista to ar izglītību. Ja jūs jau spēlējat daudz galda spēles, kuras ir jūsu iecienītākās? Veidojot spēli, jūsu bērns var iekļaut lietas, kas viņiem patīk citās galda spēlēs, piemēram, galda stils, noteikumi, lomas vai koncepcija. Storyboard That lai izveidotu galda spēli, ir labākā, ja elementus var mainīt, ja bērns nolemj, ka ceļš jāpārvieto vai krāsām jābūt atšķirīgām. Spēles var izdrukāt un lentīt uz plakāta tāfeles vai laminēt.

Kaut arī spēles izveide ir jautrs izglītojošs projekts, tajā ir viegli iekļaut uz tēmu balstītu informāciju. Varbūt ir jautājumi, uz kuriem ir jāatbild, ja atrodaties uz noteiktas flīzes. Nepareiza atbilde atceļ divas atstarpes, bet pareiza atbilde ļauj pārvietoties pa divām atstarpēm. Ja veidojat spēli sadarbībā, varat uzdot jautājumus, uz kuriem ir jāatbild, vai arī varat redzēt, kāda informācija jūsu bērnam ir svarīga, lai to iemācītos vai atcerētos!Izveidot Montāžas Skala 

(Tas sāks 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju - kredītkartes nav nepieciešamas)Koordinātu prakses grafiks

Ja meklējat jautru veidu, kā praktizēt grafiku koordinēšanu, apsveriet iespēju to savienot pārī ar mākslu! Iepriekš varat veikt jebkuru darbību skaitu vai arī bērns var pats veikt visu projektu. Ja izvēlaties mākslu, mēģiniet to sagādāt pārsteigumam savam bērnam, lai viņš neparedz koordinātu izvietošanu! Sāciet ar attēlu (kaut ko vienkāršu, piemēram, kādu no mūsu priekšmetiem vai klipkopu), parastu diagrammu papīru un lielu grafika papīra lapu. Ja vēlaties atkārtoti izmantot to pašu lielo grafisko papīru, varat to laminēt un izmantot sausās dzēšanas marķierus.


Soļi:

 1. Izsekojiet attēlu uz parastā burtu lieluma diagrammas papīra.

 2. Uzzīmējiet X un Y asis. Lai veiktu sarežģītāku praksi, apsveriet iespēju attēlu ievietot vairāk nekā vienā kvadrantā!

 3. Nosakiet punktus, kur zīmējuma līnijas atbilst krustojumam ar diagrammas papīru, un atzīmējiet tos.

 4. Aizpildiet informāciju ar papildu punktiem.

 5. Izveidojiet tikko kartēto koordinātu sarakstu. Sajauciet tos, lai viņi nebūtu kārtībā.

 6. Sniedziet bērnam koordinātas kopā ar liela izmēra grafiku.

 7. Lūdziet bērnam noteikt skalu, kas derētu visām koordinātām, un izveidojiet X un Y asis.

 8. Lieciet bērnam kartēt katru koordinātu, pēc tam savienojiet koordinātu punktus, lai izveidotu attēlu.

 9. Ļaujiet viņiem pievienot jebkādu informāciju, piemēram, acis vai tauriņus. Viņi ir tikai izveidojuši mākslu no koordinātu kartēšanas!

Sarežģītāka projekta gadījumā apsveriet, kas notiktu, ja koordinātas tiktu dubultotas vai samazinātas uz pusi? Vai arī kādi soļi būtu jāveic, lai attēlu pārvērstu uz vertikālas vai horizontālas ass (vai vienkārši pārvietotu uz režģa)? Atrodiet mūsu režģa plakāta veidni mūsu matemātikas sadaļā!Izveidot Montāžas Skala 

(Tas sāks 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju - kredītkartes nav nepieciešamas)


Ja jūs meklējat citus veidus, kā iekļaut Storyboard That jūsu mājas skolas mācību programmā, iepazīstieties ar mūsu mājas lapas resursiem vai visiem mūsu skolotāju resursiem.


Izveidot Montāžas Skala 

(Tas sāks 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju - kredītkartes nav nepieciešamas)Attēlu Piedēvējumi


Cenu Noteikšanahello

Lasīt vairāk par mūsu Blog

Palīdzēt Share Storyboard That!

Meklējat Vairāk?

Pārbaudiet pārējo mūsu Skolotājs ceļvežu un stundu plāniem!


Skatīt visus skolotāju resursus


Mūsu Plakāti par ZazzleMūsu Nodarbības uz Skolotājiem Skolotāju AtalgošanaiClever Logotips Google Klases Klases Logotips Student Privacy Pledge signatory
Start My Bezmaksas Izmēģinājuma
https://www.storyboardthat.com/lv/blog/e/mājas-skolas-aktivitātes
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Visas tiesības aizsargātas.
Izpētiet Mūsu Rakstus un Piemēri

Biznesa resursi

Visi biznesa rakstiBiznesa veidnes

Filmu resursi

Filmu resursiVideo mārketings

Ilustrēti ceļveži

BiznessIzglītība
Pamēģiniet Citas Websites!

Photos for Class - Meklēt School-Safe, Creative Commons fotogrāfijas! (Tā pat Citē Jums!)
Quick Rubric - Viegli Marka un Share Great Looking rubrikām!
Dod citu valodu?

•   (English) Homeschool Activities with Storyboard That   •   (Español) Actividades de educación en el hogar con Storyboard That   •   (Français) Activités Homeschool avec Storyboard That   •   (Deutsch) Homeschool-Aktivitäten mit Storyboard That   •   (Italiana) Attività homeschool con Storyboard That   •   (Nederlands) Homeschool-activiteiten met Storyboard That   •   (Português) Atividades de Homeschool com Storyboard That   •   (עברית) פעילויות Storyboard That ביתי עם Storyboard That   •   (العَرَبِيَّة) الأنشطة Storyboard That مع Storyboard That   •   (हिन्दी) Storyboard That साथ होमस्कूल गतिविधियाँ   •   (ру́сский язы́к) Домашние занятия с Storyboard That   •   (Dansk) Hjemmeskoleaktiviteter med Storyboard That   •   (Svenska) Hemundervisning med Storyboard That   •   (Suomi) Kotikoulutoiminta Storyboard That   •   (Norsk) Hjemmeskoleaktiviteter med Storyboard That   •   (Türkçe) Storyboard That Evde Eğitim Faaliyetleri   •   (Polski) Zajęcia domowe z Storyboard That   •   (Româna) Activități pentru școală în casă cu Storyboard That   •   (Ceština) Činnosti domácí školy se Storyboard That   •   (Slovenský) Činnosti domácej školy so Storyboard That   •   (Magyar) Homeschool tevékenységek a Storyboard That   •   (Hrvatski) Aktivnosti u Storyboard That s Storyboard That   •   (български) Дейности в Storyboard That с Storyboard That   •   (Lietuvos) Namų mokyklos veikla su vaizdo Storyboard That   •   (Slovenščina) Dejavnosti na domu s Storyboard That   •   (Latvijas) Mājas skolas aktivitātes ar Storyboard That   •   (eesti) Kodukooli tegevused Storyboard That