https://www.storyboardthat.com/sl/articles/e/zdravje-in-wellness

Zdravje in Wellness

Oglejte si vse naše učne vire!

Upravljanje Konfliktov in Reševanje

Načrti Lekcije Patrick Healey


Konflikt je del medosebnih odnosov in na žalost je neizogiben. Konflikt se ponavadi izkusi vsak dan, čeprav je minimalen, tako da lahko ostane neopažen, dokler ni večjega konflikta. Morda bomo razmišljali o ustnem boju z nekom, ki bi nas zanimal kot konflikt. Medtem ko je to res, se konflikt vidi tudi v drugih vidikih življenja poleg interakcij z našim okoljem in nas samimi. Da bi bila uspešna oseba v današnji družbi, moramo biti sposobni učinkovito odzvati na konflikte.

Preberi več

Poučevanje Reprodukcijskih Organov

Patrick Healey


Ucenje teens o reproduktivnih organih je neudobna in zastrašujoca naloga za vsakogar. Če bi to temo upoštevali v znanstvenem pristopu, bo ta stres razbremenil. Reproduktivni organi veljajo za vse. To je anatomija naših teles in z znanstvenega stališča, ni nič drugega kot razpravljanje o srcu, možganih itd.

Preberi več

Postavljanje Ciljev

Načrti Lekcije Patrick Healey


Uporaba ustreznih tehnik za določanje ciljev bo študentom učinkovito izboljšala interese in želje. Ohranjanje samih, motiviranih za dosego dolgoročnih ciljev, je ovira, ki jo morajo posamezniki doseči, da dosežejo svoj načrtovani rezultat. Sanje je cilj brez akcijskega načrta. Po formatu ciljev SMART lahko učenci razvijejo svoje cilje z učinkovito metodo.

Preberi več

Spol in Spolnost

Patrick Healey


Človekova seksualnost je niansirana tema, študentom pa se lahko predstavijo nasprotujoče si informacije. Reševanje teme v učilnici je lahko zapletena naloga za vsakogar. Ignoriranje teme ni rešitev. Teens danes želijo govoriti o tej temi in vloga učitelja je olajšati razpravo na izobraževalni in progresivni način.

Preberi več

Odvisnost

Načrti Lekcije Patrick Healey


Vpliv odvisnosti od drog čuti vsi. Medtem ko ima Amerika približno pet odstotkov svetovnega prebivalstva, porabi približno osemdeset odstotkov svetovne ponudbe zdravil proti bolečinam. To je privedlo do prevelikih odmerkov drog, da prevzamejo vodilni vzrok naključne smrti v Združenih državah. Izobraževanje mladine je kritična preventivna metoda za preprečevanje opioidne epidemije.

Preberi več

Ice Breakers

Patrick Healey


To leto bo učinkovitejše s povečanjem stopnje udobja učencev v vašem razredu. Zdravstvena vzgoja pokriva različne teme, ki jih je morda težko govoriti. Osebno, to je razlog, da uživam v tej temi toliko. Učiteljova naloga je ustvariti učilnico v okolju, s katero se sklicuje in podpira razpravo o težkih temah. Udobje in varnost ni pomembno samo za učence, da se počutijo okrog svojih vrstnikov, temveč se počutijo tudi s svojim učiteljem. Učitelj zdravstvene vzgoje je potencialni vir za učence, ki nudi udobje za vse učence, ki se srečujejo. Študenti se lahko izzivajo v učilnici, če menijo, da je to varno mesto. Vprašanje je, kako ustvarite to učilnico? Ponavadi sem ugotovil uspeh, ko sem začel leta pozitiven opombi z nekaj ledolomci v razredu in skupinsko reševanje problemov. Tukaj je nekaj načinov, kako lahko uporabite Storyboard That da pomagate zlomiti led na manj sirast način.

Preberi več

Odločanje o Spretnostih

Načrti Lekcije Patrick Healey


Vsi smo rezultat naših odločitev. Odločanje je pomembna življenjska spretnost za učence za razvoj in prakso v varnem okolju. Odločne odločitve so lahko vznemirljiva dejavnost. Te naslednje dejavnosti bodo pripomogle k razvoju pozitivnih odločevalcev.

Preberi več

Skrivanje Spretnosti in Neurejeno Prehranjevanje

Načrti Lekcije Patrick Healey


Preprečevanje, da bi nekdo trpel zaradi prehranjevalne motnje, je težko. Te dejavnosti bodo učencem pomagale prepoznati vpliv medijev na podobo in pričakovanja telesa ter kritične opozorilne znake in rdeče zastave prehranjevalne motnje. Navade in uničujoče vedenje nekoga, ki trpi zaradi prehranjevalne motnje, se ponavadi skrivajo v očeh ljudi, ki jih obkrožajo. Vključite študente s temi dejavnostmi, hkrati pa zavedajte nevarnega duševnega zdravja.

Preberi več

Bodite Zdravstveni Učilnici v Različnih Smernicah

Patrick Healey


Povprečni delež vizualnih učencev, ki sedijo v učilnici, je 65%. Storyboard That bi lahko bilo čudovito orodje, ki bi pomagalo doseči večino svojih učencev na izviren in ustvarjalni način. Koristenje Storyboard That bi lahko bilo zabavno ocenjevalno orodje, pogovorni zagovornik ali predstavitveni format za učence in učitelje. Učinkovitost časa običajno ni nekaj, kar je premišljeno pri ustvarjanju zgodb, ampak Storyboard That doseže ravno to. Oborožena s funkcijami povleci in spusti ter kopiranje, bo vašim učencem omogočila pravočasno ustvarjanje dela.

Preberi več

Nezdravi Odnosi

Načrti Lekcije Patrick Healey


Eden od treh mladostnikov bo v času svojega življenja žrtev verbalnega, telesnega, čustvenega ali spolnega zlorabljanja. Če ignorira to temo v naših šolah, te številke ne bodo nižje. Kot učitelji smo omejeni na majhen čas, ki ga imamo v učilnicah, da bi vplivali na odločanje študentov. Vidiki nezdravih odnosov so lahko v številnih oblikah in težko govoriti. Naslednje lekcije in viri bodo drugo orodje pri razpravi v razredu.

Preberi več

Anti-maltretiranja

Načrti Lekcije Patrick Healey


Vsako leto vsak dan v petih študentih na nek način, obliko ali obliko. Vpliv ustrahovanja na žrtev je ogromen, običajno vodi do povečane anksioznosti, depresije in izgube zanimanja. Ti učinki se ponavadi nadaljujejo v najstniških letih in odraslosti. Nujno je govoriti o tem s svojimi učenci

Preberi več

Ocene Fizičnega Izobraževanja

Patrick Healey


Bodimo pošteni, študenti grozijo pisno delo v razredu, namenjen povečanju telesne dejavnosti in izboljšanju socialnih veščin. Te ocene lahko naredimo bolj zanimivo in zabavno za učence. Ja, to je prav, zabavne ocene.

Preberi več

Samopodoba

Načrti Lekcije Patrick Healey


Ko imajo otroci visoko samospoštovanje, sprejemajo pozitivne odločitve, ki se bolje razvijajo. Slabo samospoštovanje lahko vodi do bolj uničujočih odločitev. Te odločitve so lahko tako majhne, ​​kot se ne pridružijo ekipi / klubu, ali pa so tvegane, kot se uničijo pod pritiskom vrstnikov. Omogočite študentom, da zgradijo pozitivni koncept samega sebe in pomagajo učencem sami pomagati.

Preberi več

Medsebojni Pritisk Zavrnitev Spretnosti

Učitelj Vodnik Patrick Healey


Skozi študentovega izobraževanja pa več kot verjetno, se bo pojavilo kakšno obliko pritiska. Oborožuje študentov z znanjem in veščinami, da zavrne negativen medsebojni pritisk in podporo pozitivnega pritisk vrstnikov bo ustvarila boljše okolje za vse. Te aktivnosti, predlogi in vsebine vam bo pomagal priti teh pomembnih sporočil čez.

Preberi več

Ustrahovanje Izobraževanje

Z Bridget Baudinet


With the rise of social media in recent decades, educators have seen an increase in both cyberbullying and traditional bullying among school-aged youth. In recognition of this, many schools have made bullying awareness and prevention a priority. The first step in making a difference is education. Faculty, staff, parents, and students all need to be educated in identifying, responding to, and preventing bullying.

Preberi več

Vrste Ustrahovanju

Z Rebecca Ray


Tukaj na Storyboard That, menimo, da bi moral vsak študent ima pravico do kakovostne izobrazbe, brez zastraševanja. Ugotovili smo, da s pomočjo storyboards ustvariti igranje vlog scenarijev, lahko študenti bolje videli učinke in značilnosti ustrahovanja. S pomočjo interaktivnih učnih ur, lahko pomaga spremeniti študentov miselnosti iz »ustrahovanje je problem", da "nasilje je problem, in sem lahko nekaj storiti glede tega."

Preberi več


Pomoč Share Storyboard That!

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!


Vse Učitelj vodniki in lekcija načrtiEd Tech BlogOsnovna šolaSrednja šola ELAHigh School ELAtuji jezikPosebna EdZDA zgodovina in družboslovjeSvetovna zgodovina

Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay Učitelje
https://www.storyboardthat.com/sl/articles/e/zdravje-in-wellness
© 2018 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Health and Wellness   •   (Español) Salud y Bienestar   •   (Français) Santé et Bien-être   •   (Deutsch) Gesundheit und Wellness   •   (Italiana) Salute e Benessere   •   (Nederlands) Gezondheid en Welzijn   •   (Português) Saúde e bem Estar   •   (עברית) בריאות ואיכות חיים   •   (العَرَبِيَّة) الصحة و العافية   •   (हिन्दी) स्वास्थ्य और कल्याण   •   (ру́сский язы́к) Здоровье и Благополучие   •   (Dansk) Sundhed og Velvære   •   (Svenska) Hälsa och Välmående   •   (Suomi) Terveys ja Hyvinvointi   •   (Norsk) Helse og Velvære   •   (Türkçe) Sağlık ve Sıhhat   •   (Polski) Zdrowie i Dobra Kondycja   •   (Româna) Sănătate și Wellness   •   (Ceština) Zdraví a Wellness   •   (Slovenský) Zdravie a Wellness   •   (Magyar) Egészség és Jólét   •   (Hrvatski) Zdravlje i Wellness   •   (български) Здраве и Добро Физическо и Психическо Състояние   •   (Lietuvos) Sveikata ir Sveikata   •   (Slovenščina) Zdravje in Wellness   •   (Latvijas) Veselība un Labsajūta   •   (eesti) Tervis ja Tervis