https://www.storyboardthat.com/sl/blog/e/spodbujati-študent-ustvarjalnost

Storyboard That : Spodbujanje Ustvarjalnosti in Inovativnih Modelov

Študenti Delijo Svoje Zgodbe

Rachelle Poth

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Storyboard T hat je orodje, ki ponuja številne priložnosti, ne le za izobraževanje, temveč za vsakogar, ki želi izmenjavati informacije, pripovedovati zgodbo ali izdelati izdelek na bolj vizualno zanimiv način. To je zelo verodostojno orodje, ki spodbuja kritično razmišljanje, komunikacijo in ustvarjalnost. Spodbuja inovativnost pri oblikovanju in osveščanju učencev v učnem procesu. Študenti prevzamejo nadzor nad tem, kako pokažejo, kaj so se naučili, in zdaj lahko z materialom, na svoj osebni način. Vsaka od teh priložnosti pomaga spodbujati vključevanje novih ISTE Študentskih standardov.

Z uporabo Storyboard That lahko učenci izbirajo med toliko predlogami z različnimi možnostmi za teme, ozadja, znake, besedilo, rekvizite in drugo. Orodje velja za katero koli raven in katero koli vsebino. Ponuja toliko, da se študentom omogoči, da se izrazijo in ustvarjajo svoje učenje na edinstven način, ki je bolj smiseln, je enostavno storiti.Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Nekaj možnosti za razredni uporabo Storyboard That

Obstaja toliko možnosti, da študentje dokončajo projekt s S toryboard To. Učitelji lahko uporabijo enega od številnih načrtov lekcij, ki so na voljo za izvajanje s svojimi razredi. Ne glede na to, ali poučujete zgodovino, angleščino, tuje jezike in več, Storyboard That je odlična možnost, da se študentom omogoči, da se bo pritožila študentom zaradi različnih možnosti, ki so na voljo za izražanje ustvarjalnosti in spodbujanje izbire in glasu študentov.

Odločanje o tem, kako najbolje izkoristiti digitalna orodja je lahko časovno izziv, vendar je dobro začeti, če se neposredno sliši pri učencih. Vključevanje študentov v odločitve v razredu in nato prosi za razmislek o svojih izkušnjah pri uporabi tega, da učitelji razumejo, če in kako tehnologija izboljšuje svoj učni proces. Zahtevati, da študentje delijo enostavnost ustvarjanja z njo, kako krepijo ali povečujejo učenje in na splošno, kakšna je njihova perspektiva o tem, zlasti za ol, pomembno vključiti v pedagoško prakso.

Študenti kot zagovorniki

Več mojih študentov je uporabilo in postalo zagovornikov uporabe Storyboard That in deliti učinek, ki ga je imela na zagotavljanje bolj pomembnega učenja za njih in njihove sošolce. Celaine in Emma sta z njo ustvarila in ustvarila vizualno angažiranje projektov, ki so izboljšali njihovo učenje.

Celaine uporablja to orodje za številne projekte in predstavitve konference v zadnjih nekaj letih. Ona je postala zagovornik njegove uporabe, za poučevanje drugih, kako jo uporabljati na konferencah in v šoli, in služi kot vzor za druge učence z pozitivnim sporočilom o prednostih tehnologije za učenje. Tu so njene misli o tem, zakaj bi morali poskusiti S toryboard T hat in kaj lahko pričakujete od njene učenja v učilnici:

Preden sem začel uporabljati Storyboard That, so bile moje šolske naloge precej dolgočasne. Poskušal sem dati svoje osebne dotike v vsako predstavitev diaprojekcije, ki sem jo naredila, a čez nekaj časa sem dobila dolgočasno samo tipkanje besedila na diapozitiv, dodajanje fotografij in animacij itd. Ko sem našel Storyboard That, je moj izobraževalni način razmišljanja 180 stopinj. Zdaj bi lahko končno nekaj rekel v svojih nalogah in predstavil svojo osebnost z ustvarjanjem nekaj, kar je pokazalo točno tisto, kar sem predstavljal v mislih. Še več, v resnici sem uživala v ponovnem opravljanju šole, ker je bilo toliko načinov, da bi lahko prilagodil svojo nalogo. Lahko bi izbral znake in jih naredil videti na kakršenkoli način, ki sem si jih želel. Lahko bi celo izbiral iz različnih okolij, ki segajo od srednjega veka do mitskega obdobja do danes. To je tisto, kar mi je všeč pri Storyboard That : omogoča vsakomur, da ustvari vizualno privlačno predstavitev v edinstveni obliki, ki bo učence pritegnila k učenju in učiteljem omogočila, da se učijo o svojih študentih.

V španščini 3 so študenti pripravili projekt, ki uporablja poglavitni besednjak, povezan z medicinskim področjem, in imel nalogo pripovedovati zgodbo z uporabo katerega koli orodja za njihovo ustvarjanje. Emma je sodelovala tudi v številnih tehnoloških vitrinah in se zavzema za izbiro pri projektnih orodjih in kako koristna so ta orodja za učenje. Emma se je odločila, da bo uporabila Storyboard That bi ustvarila zdravniško zgodbo, izbrala iz različnih okolij, da bi resnično prinesla zgodbo v življenje. Emma deli svoje misli na Storyboard That :


Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Storyboard That mi je dalo priložnost, da resnično prilagodim in ustvarim projekte ravno tako, kot bi želel. Ima neskončne možnosti za ustvarjalnost in domišljijo. Res sem užival z uporabo Storyboard That ker mi je omogočilo, da v medicinski projekt postavim toliko različnih stvari. V polje za iskanje sem lahko karkoli vnesel in vrnil nekaj odličnih možnosti, ki sem jih ravno iskal. Na primer, iskal sem besedo "bučo" in vrnil sem več slik buč in luči luči, tako da sem imel možnost izbire in poiskati popolno sliko. Našel sem Storyboard That je odlična izbira za medicinski projekt, ker to, kot pri večini naših projektov, ni zahtevalo preveč specifičnosti. Zahteve so bile večinoma samo ustvarjalne in zabavne, če uporabljamo pravilen besednjak in konjugate glagola.

Opazil sem, da druga spletna orodja ne ponujajo enake možnosti, ki jih Storyboard That naredi za izdelavo projektov in predstavitev. Zdi se, da so nekatera druga spletna orodja omejena v ponudbah za ozadja in predloge, ki jih lahko uporabite. Prav tako sem opazil, da je malo zmedeno in težko razumeti nekatera od teh drugih orodij. Z Storyboard That, je zelo preprosto in enostavno ugotoviti, kako postaviti svoje lastne ozadje, znake, slike, animacije itd. Storyboard That je naredilo projekt, ki je naredil veliko bolj zabavno.
Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logo Google Classroom Logo Student Privacy Pledge signatory
https://www.storyboardthat.com/sl/blog/e/spodbujati-študent-ustvarjalnost
© 2019 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Student Advocates for Storyboard That   •   (Español) Los Defensores de los Estudiantes Para Storyboard That   •   (Français) Les Avocats Étudiants Pour Storyboard That   •   (Deutsch) Student Anwälte für Storyboard That   •   (Italiana) I Sostenitori Degli Studenti per Storyboard That   •   (Nederlands) Student Advocates for Storyboard That   •   (Português) Advogados Estudantes Para Storyboard That   •   (עברית) עורכי סטודנטים Storyboard That   •   (العَرَبِيَّة) المدافعون الطالب ل Storyboard That   •   (हिन्दी) स्टोरीबोर्ड के लिए Storyboard That   •   (ру́сский язы́к) Студенческие Адвокаты для Storyboard That   •   (Dansk) Student Fortalere for Storyboard That   •   (Svenska) Student Förespråkare för Storyboard That   •   (Suomi) Opiskelijan Kannattaa Varten Storyboard That   •   (Norsk) Student Talsmenn for Storyboard That   •   (Türkçe) Öykü Paketi İçin Öğrenci Savunucuları   •   (Polski) Adwokaci Studencki dla Storyboard That   •   (Româna) Susținătorii Student Pentru Storyboard That de Storyboard That   •   (Ceština) Studentské Zastánci Storyboard That   •   (Slovenský) Študentovia Advokáti na Storyboard That   •   (Magyar) Student Támogatja a Storyboard That   •   (Hrvatski) Studentski Zagovornici za Storyboard That   •   (български) Студентски Адвокати за Тази Storyboard That   •   (Lietuvos) Studentų Šalininkai Storyboard That   •   (Slovenščina) Študentski Zavzema za Storyboard That   •   (Latvijas) Studentu Aizstāvji Storyboard That   •   (eesti) Student Pooldab Storyboard That