Questions About Remote Learning? Click Here

Міністр
Updated: 5/20/2020
Міністр
This storyboard was created with StoryboardThat.com

Storyboard Text

  • Я пропоную перейти до другої частини пропозицій
  • Прошу відповісти 2,3 та 4 группу
  • Гідроенергетика Гідроенергетика є найбільш технологічно освоєним способом виробництва електроенергії, має гарантований з прогнозованою забезпеченістю енергоресурс. В Україні потужність гідроелектростанцій становить лише 8,8 відсотка генеруючих енергоджерел і може бути підвищена в 2-3 рази. Для України реальним є забезпечення розвитку гідроенергетики шляхом спорудження гідроелектростанцій потужністю 20-50 МВт та малих гідроелектростанцій на існуючих водоймищах, магістральних каналах, об’єктах утилізації енергії технічних систем водозабезпечення та водовідведення, а також відновлення та реконструкції об’єктів малої гідроенергетики, що виконують функцію із захисту прилеглих територій від повеней.
  • Сонячна енергетика Потенціал використання сонячної енергії в Україні є достатньо високим для широкого впровадження як теплоенергетичного, так і фотоенергетичного обладнання. Середньорічна кількість сумарної сонячної енергії, що надходить на 1 кв. кілометр поверхні території України, становить в межах 1070 кВт·год у північній частині країни та 1400 кВт·год і вище в Автономній Республіці Крим. Для подальшого розвитку та масового виробництва сонячних фотоелементів розроблені модулі батарей на основі напівпровідникового кремнію.
  • Вторинні енергетичні ресурси На сьогодні майже повністю використовується потенціал вторинних ресурсів димових газів та скидного енергетичного потенціалу технологічних процесів (для опалення), що призводить до значної економії традиційних видів палива та коштів, а також дає можливість вилучати хімічні елементи та виробляти, зокрема, сірчану кислоту, що поліпшує екологічну ситуацію навколо відповідних підприємств.
  • Ми хочемо подякувати усім присутнім за те, що знайшли вільний час для такого важливого питання. Ми обов'язково почуємо кожного з вас та виконаємо усе залежне від нас.
  • Пане Денису, я вважаю, що після конференції можна зробити висновок, що альтернативна енергетика дуже доцільна на території України
  • Пані Ольго, повністю Вас підтримую. Тому я вважаю, що наша країна може рішуче рухатись у майбутнє з альтернативної енергетикою.
Over 14 Million Storyboards Created
Storyboard That Family