Storyboard Kontakt

Storyboard Kontakt
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

 • Skena 1: Pamja fillon me xhirim video nga Container-i i Magnetit me nje perfaqesues nga Departamenti i Marketingut qe tregon me pak fjale fillimin dhe historin e kompanis, nderkohe drejtohet per nga zyrat e Departamentit te Finances.
 • The company was founded in 1999...
 • Skena 2: Xhirimi vazhdon te zyrat e Finances ku prezantohet filozofia e kompanis dhe cmimet / certifikatat qe kan arritur gjate ketyre viteve. Ne vijim ecin per te Departamenti i Arkitektures dhe Design-it.
 • To build is much more than it seems...
 • Skena 3: Departamenti i Arkitektures dhe Design-it shpjegon vizionin / principet dhe prespektivat e kompanis, tregohen njekohesisht ambientet e punes, duke ecur me tej te Departamenti i Burimeve Njerezore.
 • Today we live different from yesterday...
 • Skena 4: Departamenti i Burimeve Njerozore jep disa te dhena per stafin tone si edhe per bashkepunetoret qe kan ndihmuar per projektet e suksesshme te kompanis dhe drejtohet per nje nga objektet qe eshte duke perfunduar.
 • Along with our successul employees and our partners we expand horizonts...
 • Skena 5: Nje nga Inxhinieret del nga ashensori dha vazhdon per ne kantier ku promovon objektet e perfunduara, ato qe jane duke u perfunduar por gjithashtu edhe projektet e reja te kompanis duke theksuar vendodhjen e tyre.
 • We set high standards and apply advanced technology...
 • Skena 6 : Inxhinieri perfundon ne nje verand ku eshte i mbledhur i gjith stafi i kompanis dhe nje perfaqesues ben mbylljen e videos. Ne fund sfumohet pamja shfaqet logo KONTAKT dhe slogani To build is much more than it seem.
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class   •   Quick Rubric   •   abcBABYart   •   Storyboard That's TPT Store