alesja

alesja
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

 • Ckemi Alesja
 • Pershendetje Sarah! Me ka marre shume malli.Do ja kalojme shume bukur sebashku.
 • Ckemi Sara!Me ka marre shume malli.
 • Pershendetje Alesja!
 • Pershendetje Sarah! Me ka marre shume malli.Do ja kalojme shume bukur sebashku.
 • Kjo eshte dhoma ime.Behu gati se do dalim.
 • Pershendetje Alesja!
 • Shpresoj qe t'ia kalosh mire.
 • Shoqja ime me e ngushte po kthehet nga Amerika.Ajo do te vije per vizite ne shtepine time.Une do ti tregoj asaj jeten ne Tirane.
 • wow,qenka shume e bukur!Shpresoj qe t'ia kalosh sa me mire.
 • Sapo mberriti un shkova per ta marre ne aeroport.
 • wow,sa bukur qenka ketu!
 • Pamja qenka fantastike.Tirana paska ndryshuar shume.
 • Si te duket sheshi Sarah?
 • Tirana me pelqeu shume!Shpresoj te kthehem prape.
 • Une i tregova asaj shtepine dhe dhomen time.Me pas vendosem qe te dilnim.
 • Alesja u kenaqa shume.Shpresoj te vij perseri.
 • U gezova shume.
 • Kjo eshte shkolla ku studioj.Ketu kam njohur shume shoke dhe shoqe dhe po ja kaloj shume mire.
 • Ketu jemi ne sheshin "Skenderbej".Eshte nje vend qe vizitohet nga shume te huaj.
 • Pas nje shetitje te gjate vendosem te hanim akullore.
More Storyboards By alesja
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class   •   Quick Rubric   •   abcBABYart   •   Storyboard That's TPT Store