agjensi dasmash

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

 • Si do ta zgjidhim kete problem?
 • Kapelja blu
 • le te fillojme me nje stuhi idesh.
 • Kapelja e bardhe
 • Nuset te bejne planin e dasmes. ndonjehere perfshihen dhe mamate. planifikuesit e dasmave menaxhojne shume nuse. ofruesit reklamojne sherbimet e tyre.
 • Kapelja jeshile
 • ne mund ti lejojme nuset te mbajne shenime mbi cdo aspekt te eventit
 • ne mund ti lejojme nuseve qe te zgjedhin midis ofruesve te ndryshem si fotografi, lokali, lulet etj.
 • mund te lejojme miqte te logohen dhe te porosisin dhuratat.
 • ne mund te sigurojme nje mjet per tapiceri
 • kalendari mund ti ndihmoje nuset per afatet
 • Kapelja e Verdhe
 • ne listen e te ftuarve mund te shenojme pozicionet e uljes neper tavolina.
 • mamate do te ishin te lumtura po te kishin akses.
 • Kapelja e kuqe
 • Weddings.com
 • vajzat nuk do te deshironin qe mamate te kene akses
 • ndarja dhe postacioni i tavolinave kerkon 3 muaj kohe dhe ka mundesi te mos kete sukses
 • kapelja e zeze
 • moslejimi i përdoruesit, perfshirjen e ofruesit te tyre të shërbimeve paraqet një mundësi te humbur marketingu për ne dhe një shqetësim për përdoruesit.
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art