Questions About Remote Learning? Click Here

Gizli boşluk
Updated: 3/27/2019
Gizli boşluk
This storyboard was created with StoryboardThat.com

Storyboard Text

  • Hava yağmurlu ve karanlıktı. Muhtemelen uzun zamandır yaşanılan en iç ürpertici günlerden biriydi. Okulda çok da başarılı olmayan Deniz, her gün gibi sıkıcı geçen bir günün sonunda eve geldi.
  • Çantasını yatağına fırlatıp köpeğini gezdirmek için evden dışarı çıktı.
  • Yarım saat sonra sırılsıklam bir şekilde eve döndüğünde şarjının azaldığını fark etti ama çok üşendiğinden telefonunu duş aldıktan sonra şarja takmaya karar verdi.
  • . Telefonunu eline aldığında şarja takmadığını hatırladı ve panik oldu: Şarjı çok az kalmıştı! Hemen annesini aradı
  • Tuvalete girdi, kapıyı kilitledi, duşunu aldı. İşi bittikten sonra dışarı çıkmak için kilidi çevirdiğinde açılmadığını fark etti. Birkaç defa kapıyı zorladı. Yaklaşık beş dakika boyunca uğraştıktan sonra pes edip annesini aramaya karar verdi.
  • Annesi ona şu anda işte olduğunu ve akşam eve geleceğini söyledi ama Deniz onu dinlemedi ve burada daha fazla kalamayacağını açıklayıp gelmesi için ısrar etmeye başladı. Annesi onun ısrarlarına daha fazla dayanamayıp işten büyük bir acele içerisinde eve geldi. Onun işten apar topar gelmesine sebep olan Deniz’in durumu vahim olsa iyi olurdu. Doğruca tuvalete gidip kapıyı çaldı, oğluna seslendi ama içeriden ses gelmiyordu.
  • Geçen her dakikayla içini daha büyük bir korku kaplıyordu. Çaresizlik içinde kapının önüne çökerek bu duruma mantıklı bir açıklama getirmeye çalışarak kendini sakinleştirmeye çalışıyordu.
  • Ancak düşündükçe bütün bu olanlar gittikçe saçma bir hal alıyor, annesi daha da çaresizliğe kapılıyordu. Nasıl olurdu da oğlunun sesini duyamazdı? O an son bir ümitle oğlunun ona bir eşek şakası yaptığını, aslında içeride olmadığını düşünmek istedi. 
  • Oğlu açıklayamadığı bir nedenden dolayı ellerinden kayıp gidiyordu ve günde birçok insanı ölümden döndüren bir doktor olarak kendi oğlunu kurtaramıyordu. Sanki oğlu iki evrenin yanlışlıkla iç içe geçtiği hapishane gibi bir boşlukta kapana kısılmıştı. Bu düşünceyle iyiden iyiye paniklemeye başladı ancak yaşadığı bu panik en son gelen mesajla birlikte kendini kaybetmesinin yanında hiçbir şeydi: “Anne şarjım bitiyor.”
Over 14 Million Storyboards Created
Storyboard That Family