riciklimi

riciklimi
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

emiljano manaj

Storyboard Text

 • Uaa çfarë dite!Sa shkëlqen dielli sot,e është dita Ndërkombëtare e Riciklimit.
 • Ckemi Ana!Si të mëdhenj që jemi duhet të riciklojmë dhe të edukojmë të vegjlit po ashtu!
 • Përshëndetje Beni!Ideja jote është e shkëlqyer.Le tja nisim me punën.Do të mësojmë edhe fëmijët e vegjël!
 • Vendi shëlqen.Le të shkojmë tek shkolla tani.
 • Kosh mbeturinash
 • Në rregull le të shkojmë direkt tek ata fëmijë të ëmbël!!!
 • Ckemi fëmijë!!Sot është dita e Riciklimit dhe...
 • ...Ne duhet të riciklojmë sa më shumë pasi duke ricikluar kemi një shëndet më të mirë.
 • Për një shëndet më të mirë!!!
 • Mesazhi Jonë është
 • Ricikloni sa më shumë!
 • Për një jetë më të mirë!!!
More Storyboards By emiljano
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class   •   Quick Rubric   •   abcBABYart   •   Storyboard That's TpT Store