Trafikimi i njerzve

Trafikimi i njerzve
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

  • Peshendetje Pse jo ?!Faleminderit!
  • Po. Takohemi atje pastaj.
  • Si thua te takohemi pastaj tek lagja aty prane dhe do te fitosh nje cokollate tjeter.Si thua?
  • Pershendetje !!A do nje cokollate? Click To Edit Insert Link Insert Image Insert Video Help Insert ParagraphUndoes the last commandRedoes the last commandTabUntabSet a bold styleSet a italic styleSet a underline styleSet a strikethrough styleClean a styleSet left alignSet center alignSet right alignSet full alignToggle unordered listToggle ordered listOutdent on current paragraphIndent on current paragraphChange current block's format as a paragraph(P tag)Change current block's format as H1Change current block's format as H2Change current block's format as H3Change current block's format as H4Change current block's format as H5Change current block's format as H6Insert horizontal ruleShow Link Dialog Summernote 0.8.11 · Project · Issues
  • OK nuk eshte problem dalim neser.
  • OK faleminderit .
  • OK tani qe u njohem si thua te dalim neser pasdite per nje xhiro. 
  • Me behet qefi qe erdhe !TI e fitove dhe nje cokollate tjeter.
  • Shume mire erdhe!!!
  • Djali shkoi me te dhe nuk u pa me kurre nga famlija.
More Storyboards By fabioshorri
Explore Our Articles and Examples

Business Resources

All Business ArticlesBusiness Templates

Film Resources

Film ResourcesVideo Marketing

Illustrated Guides

BusinessEducation
Try Our Other Websites!

Photos for Class   •   Quick Rubric   •   abcBABYart   •   Storyboard That's TpT Store