Neglizhenca e shoqerise

Neglizhenca e shoqerise
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

 • Kush te jete ky ? Ndoshta ndonje i aferm . Gjithsesi.
 • Duhet te iki ne shtepi keshtu qe jo.
 • Eja me mua te ble ndonje gje .
 • Me siguri nje i njohur nuk eshte puna jone.
 • Ketu e paske shtepine ? A dalim nje shetitje me makine e kam aty  prane ?
 • Kush eshte ky qe po e priste para shtepise .
 • Po pse jo i kam shume qef makinat .
 • Ishte e bukur por jemi larguar shume ,me kthe prap ne shtepi.
 • Te pelqen xhiroja.
 • Ndoshta eshte ndonje i aferm,nuk eshte puna jone.
 • Do qe te dalim perseri neser ?
 • Po ai djali ishte  me te!?
 • Po ,pse jo.
 • S'e besoj  duhet te jene te njohur ose te aferm.
 • Do te vij me gjithe qejf .
 • Ata kane disa dite qe po flasin,ky burre me duket shume i dyshimte.
 • Une neser do te shkoj ne nje qytet tjeter per disa pune personale ,do te vish dhe ti te me shoqerosh!?
 • Per shkak te neglizhences se shoqerise djali u rrembye dhe nuk u pa me.
More Storyboards By fabioshorri1
Explore Our Articles and Examples

Business Resources

All Business ArticlesBusiness Templates

Film Resources

Film ResourcesVideo Marketing

Illustrated Guides

BusinessEducation
Try Our Other Websites!

Photos for Class   •   Quick Rubric   •   abcBABYart   •   Storyboard That's TpT Store