prostitucion 3

prostitucion 3
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

 • Vajza ndihet shume e vetmuar . Ajo perbuzet nga familja dhe shoqeria.
 • Shiko ajo ,cdo dite me te njejtat rroba dhe nuk shoqerohet me asnje.
 • Une e di qe je e varfer dhe mund te ofroje shume leke por dhe nje celulare!
 • Ti do to blesh rroba te reja dhe do te takohemi neser mbrema tek clubi ne qender !
 • Nuk ke zgjidhje tjeter !! 
 • Faleminderit , por une nuk mund ti pranoj gjithe keto
 • Ke te drejte .Si prsh cfare duhet te bej per ty  ?
 • OK , dakort
 • Ouuu faleminderit dhe ti je bere shume i bukur!Vertet shume flm!
 • Po ,sigurisht!
 • Je bere shume e bukur sot!Une mund te ofroj ty edhe nje pune.
 • Do te flasim ne cel.
 • Per cfare jemi ketu,dua te iki kam frike!?
 • Jo une nuk  do ta beje .
 • Dhe cila eshte puna qe me premtove.
 • Ti nuk ke per te ikur ,ti je ne duart e mija dhe do te punosh per mua. 
 • Ti do ta besh kete sepse nuk ke zgjidhje tjeter,ti je e imja tashme.
 • Ti do te kryesh mardhenie seksuale pa deshiren tende ,me meshkuj qe nuk i njeh dhe leket qe do te fitosh do te mi japesh mua.
 • Vajza u shfrytezua per muaj me rradhe por askush nuk e di se per sa ose nese vazhdon te shfrytezohet.
More Storyboards By fabioshorri1
Explore Our Articles and Examples

Business Resources

All Business ArticlesBusiness Templates

Film Resources

Film ResourcesVideo Marketing

Illustrated Guides

BusinessEducation
Try Our Other Websites!

Photos for Class   •   Quick Rubric   •   abcBABYart   •   Storyboard That's TpT Store