Domasno

Domasno
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

  • Конечно ја најдов таа фамозна автоматизирана трафика
  • Сега уште да ја одберам посакуваната книга или пак омиленото списание
  • Сега само уште да ја дознаеме цената на книгата и во која редица се наоѓа
  • Цената на книгата е 150 денари. Доколку сакате да ја купите притиснете го копчето “купи“
  • Купи
  • Доколку сакате автоматска наплата со износ од 150 денари, пратете порака на 163 121 со код abcd
  • abcd
  • Вашата наплата беше успешна. Ви благодариме на купувањето во автоматизираната продавница.
More Storyboards By filipars
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class   •   Quick Rubric   •   abcBABYart   •   Storyboard That's TPT Store