Transport Marzeń
Updated: 9/9/2020
Transport Marzeń

Storyboard Description

Scena 1: dziewczyna siedzi na przystanku, czeka na autobus, jest zamyślona. NARRATOR: "Ola zrobiłaby wszystko co w jej mocy, by znaleźć się teraz w innym miejscu..." Scena 2: Wciąż zamyślona dziewczyna przenosi się nagle do Krainy Słodyczy, jest na brzegu jeziora czekolady, wokół niej są cukierki i inne słodkości. Postać ma zamknięte oczy. NARRATOR: "... w Krainie Słodyczy, gdzie całe dnie mogłaby pływać w jeziorze pełnym czekolady..." Scena 3: Obraz przeskakuje. Wciąż zamyślona dziewczyna przenosi się pod zamek niczym z bajki Disneya. Postać ma zamknięte oczy. NARRATOR (wymienia dalej): "... w Królewskim Zamku, gdzie czułaby się jak księżniczka..." Scena 4: Obraz znów przeskakuje. Dziewczyna trafia na latający dywan. Wciąż jest zamyślona i ma zamknięte oczy. NARRATOR: "... albo na latającym dywanie, na którym mogłaby odpoczywać cały dzień unosząc się w powietrzu." Scena 5: Obraz wraca do rzeczywistości ukazanej w 1 scenie. Podjeżdża autobus, na który czekała bohaterka. NARRATOR: "Niestety zwykły autobus Oli nie spełni jej marzeń. Ola nie ma kontroli nad tym, jakie przystanki pojawią się na jej drodze do celu, ..." Scena 6: Zbliżenie kamery na auto stojące w tle poprzedniej sceny. Niebieski Mini Cooper z wyraźnie widocznym logotypem wysuwa się na pierwszy plan. NARRATOR: "...ale Ty możesz mieć kontrolę! Nowy Mini Cooper zabierze Cię wszędzie, gdzie zapragniesz. Z nim podróż do wymarzonego celu może mieć nieskończoność przyjemnych przystanków. Z tym samochodem, to Ty decydujesz, gdzie się zatrzymasz."

Storyboard Text

 • Scena 1.
 • Scena 2.
 • Scena 3.
 • Postać siedzi na przystanku. Jest zamyślona, ma zamknięte oczy. NARRATOR: "Ola dałaby wszystko, by móc przetransportować się teraz do miejsc swoich marzeń."
 • Scena 4.
 • Obraz przeskakuje, postać znajduje się w Krainie Słodyczy. Jest zamyślona. Ma zamknięte oczy. NARRATOR: "Do Krainie Słodyczy, gdzie całe dnie mogłaby pływać w jeziorze pełnym czekolady."
 • Scena 5.
 • Obraz przeskakuje. Wciąż zamyślona dziewczyna przenosi się pod zamek niczym z bajki Disneya. Postać ma zamknięte oczy. NARRATOR (wymienia dalej): ".Do Królewskiego Zamku, gdzie czułaby się jak prawdziwa księżniczka."
 • Scena 6.
 • Obraz znów przeskakuje. Dziewczyna trafia na latający dywan. Wciąż jest zamyślona i ma zamknięte oczy. NARRATOR: "Albo na latający dywan, na którym mogłaby odpoczywać cały dzień unosząc się w powietrzu."
 • Obraz wraca do rzeczywistości ukazanej w 1 scenie. Podjeżdża autobus, na który czekała bohaterka. W tle, przez szybę autobusu ledwo widać niebieskie auto. NARRATOR: "Niestety zwykły autobus nie pozwoli jej na transport marzeń. Ola nie ma kontroli nad tym, jakie przystanki pojawią się na jej drodze do celu."
 • Zbliżenie na auto stojące w tle w scenie 5. Niebieski Mini Cooper z wyraźnie widocznym logotypem wysuwa się na pierwszy plan. Za kierownicą siedzi narrator przypominający Jezusa. NARRATOR: "Na szczęście Ty możesz mieć kontrolę! Nowy Mini Cooper zabierze Cię wszędzie, gdzie zapragniesz. Z nim transport do wymarzonego celu może mieć nieskończoność przyjemnych przystanków. Z tym samochodem, to Ty decydujesz, gdzie się zatrzymasz."