xxx

xxx
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

  • Ky është Beni
  • Ai u zjua nga gjumi se do iki në shkoll.
  • Ndërkoh që ishte në banjo kujtohet që ska bo detyrat.
  • Spo di ça të ha, salçiçe me vez apo Nutella me qumësht...
  • Por gjithësesi se vret shum mëndjen se tani ka një dilem më të madhe përpara.
  • Në mëndjen e tija ai duket se ka gjithçka nën kontroll.
  • Do i them msuses që sjam përgatitur edhe do i bëj si djal i mir. Asaj do i vij keq për mua dhe sdo m thot gjë
  • Mëesuese m fal dua tju them që jam i pa përgatitur sot m fal. Madje kam harruar edhe çantën n shtëpi.
  • Se çfar ndodh më von do ta zbuloni në episodin e rradhës.
More Storyboards By minafros
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art