Fantazma e Eles !

Fantazma e Eles !
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

  • Ishte nate dhe po binte shi. Kloi po kthehej ne shtepi.!!
  • Cfare ishte ajo zhurme ? Po shoh nje here .
  • Kur hyri ne shtepi degjoi nje zhurme qe po vinte nga kati I dyte.
  • Duket sikur vjen nga papafingo ! cfare te jete valle ?
  • Po ketu nuk ka asgje . po nga erdhi ajo zhurme ?
  • O zot , eshte nje Fantazme ...! Ndihme.....
  • Kloi e trembur shikon tek dritarja dhe shikon dike .... apo dicka !
  • Debile moj ...! Thyfsh qafen rruges poshte !
  • Kloi pa qe Fantazma ra nga Dritarja , dhe papritur degjoi zerin e shoqes se saj , Eles !
  • Ndihme Kloi jam Ela ...!
More Storyboards By nisa123
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art