pjesa pare e intervistes

pjesa pare e intervistes
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

This storyboard does not have a description.

Storyboard Text

 • Nemeceku
 • Intervista me Nemecekun
 • Orgita
 • Pershendtje Nemecek ,pytja ime e pare per ju do te ishte ne lidhje me emocionet e tuaja se si u ndjeve kur te hoqen nga grupi kur ti deshe ti thoje nje sekret te grupit tjeter ?
 • Orgita, te te them realitetin nuk ishte aspak e lehte per mua sepse duhet te kaloja nje periudhe kohore duke u gjykuar kur une nuk kisha as faij dhe ishte thjesht nje keqkuptim. 
 • Nje pjese e frikshme per mua ishte momenti kur "Kemishkuqet" u munduan te me manipulonin qe te shkoja ne grupin e tyre pasi une ne qofte se do ti thoja jo kisha frike se mos do me vrisnin nga inati dhe ne qofte se do ti thoja po do te tradhtoja shoket e mij.
 • Nemecek dua te di se kush ishte momenti jot me i veshtire nga periudha e nisjes se luftes dhe deri ne momentin kur ti u smure rende ?
 • Une mendoj se veprimi qe beri ai eshte jo i rrespektushem ,jo vetem ndaj grupit tim por ndaj luftes dhe rregullat e asaj lufte. Pasi ne vete vendosem qe te ndiqnim ato rregulla.
 • Cfare mendoni per hilen qe kreu Ceko Aci ne lufte?
 • Une mendoj se cdokush e meriton nje mundesi te dyte sic e kisha dhe une edhe pse isha i pafajshem dhe e bera pa u menduar dy here.
 • Pse shkove dhe i the babait te Garebit qe ai ishte i pajshem por nderkohe ishte e kunderta?
 • O zot sa u merzita ,dua te shkoj te parku te loz.(Mendon Nemeceku)
 • Kjo do te jete pyetje e fundit Nemecek nuk do te ju bezdis me: Ne qofte se do te ishit ne gjendje te mire fizike dhelufta mos te kishte mbaruar a do vazhdoje te luftoje?
 • Po une do te vazhdoja te luftoja pasi idete e mija endrrat e mija ishin te krijuara ne ate park dhe do te beja te pamundure derisa te fitonim ,pasi une jam me moton "LUFTO PER ATE QE DO".
More Storyboards By orgitandoci
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art