"Godt kjæledyr, dårlig kjæledyr" | Informasjonsoversikt

Dette Storyboard That aktivitet er en del av lærerveiledning God Pet, Bad Pet


Godt Kjæledyr, Dårlig Kjæledyr - Oppsummer Teksten

Eksempel



Bruk Denne Oppgaven med Mine Studenter

(Dette vil starte en 2 ukers gratis prøveversjon - ingen kredittkort nødvendig)



Aktivitetsoversikt


I denne aktiviteten syntetiserer og oppsummerer elevene teksten. Studenters arbeid bør gjenspeile deres forståelse av fordeler og ulemper ved hvert kjæledyr, samt kostnad og tidsforpliktelse . Denne øvelsen er avgjørende når du forbereder relaterte overbevisende skriveoppgaver.


Oppsummerer "Godt kjæledyr, dårlig kjæledyr" - Eier en hund

Pros

  • bestevenn
  • Forskjellige størrelser / raser
  • Lever 8-16 år

Ulemper

  • tidkrevende
  • Kanskje ikke liker barn
  • Kan kaste og lukte
  • Kan bjeffe eller bite

Tid

  • Hunder trenger mye trening
  • Valper trenger å være housebroken og trent
  • De trenger å bli matet og preparert daglig

Penger

  • Purebreds er mellom $ 500 og $ 1000
  • Tilbehør koster $ 250
  • Skudd koster $ 150- $ 500
  • Årlig kostnad er $ 300 eller mer


Bruk Denne Oppgaven med Mine Studenter

(Dette vil starte en 2 ukers gratis prøveversjon - ingen kredittkort nødvendig)



Mer Storyboard That Aktiviteter for

God Pet, Bad Pet








Bruk Denne Oppgaven med Mine Studenter

(Dette vil starte en 2 ukers gratis prøveversjon - ingen kredittkort nødvendig)





Priser




Hjelp Del Storyboard That!

Leter du Etter Mer?

Sjekk ut resten av våre Lærer Guides og timeplaner!


Se alle lærerressurser


Våre Postere på ZazzleVåre Lessons på Lærerne ta Lærere



Clever Logo Google Classroom Logo Student Privacy Pledge signatory
Begynn My Free Trial
Utforsk Våre Artikler og Eksempler

Forretningsressurser

Alle forretningsartiklerForretningsmaler

Illustrerte guider

VirksomhetUtdanning
Prøv Våre Andre Nettsteder!

Photos for Class - Søk etter skole-Safe, Creative Commons bilder! (Det Selv Sitater for deg!)
Quick Rubric - Lett Lag og Del flotte rubrikkene!