Jejich oči Sledovaly Boha Literární Konflikt

Jejich oči Sledovaly Boha Literární Konflikt
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Jejich oči sledovaly boha Literární konflikt - zora neale hurston knihy

Storyboard Text

  • CHARAKTER vs CHARACTER
  • CHARAKTER vs SELF
  • CHARAKTER vs. SPOLEČNOST
  • Janie se cítí stále více zhoršována a znepokojena Jodyovými neustálými poznámkami o jejím věku a jejím těle. Ví, že se cítí sama sebe vědomě o svém vlastním stárnoucím těle a projevuje ji na ni, ale když ji kritizuje před muži v obchodě, oni ho ohřívají, insinují jeho mužství a porovnávají jeho tělo s ženou V menopauze. Udeřil ji z ponížení a ztratil pocit pýchy.
  • Krátce poté, co se Janie oženila s Loganem Killicksem, stále čeká na radost. Celému životu bylo řečeno, že když se lidé ožení, zamilují se, takže se zvednou s Loganem a čeká, že začne milovat. Po roce si Janie uvědomí, že manželství nevyvolává lásku a její sny o lásce a manželství umírají. Stává se neklidná a čeká na něco víc.
  • Janie se vrátí domů do Eatonville a zjistí, že ostatní ženy města jí klevají. Žárlí na její krásu a spekulují, že se chová, jako by byl lepší než oni. Pamatuje si, jak se Eatonvil s veškerými penězi Joe Starksových, divil, kde je Tea Cake - muž mnohem mladší než Janie. Jejich žárlivost obklopuje jejich schopnost ji přijímat, a tak ji ostracijí. Pheoby je jediná osoba, která stojí za Jany.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art