Jejich oči Sledovaly Boha Motivy, Symboly a Motivy

Jejich oči Sledovaly Boha Motivy, Symboly a Motivy
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Jejich oči Sledovaly Boha Motivy, Symboly a Motivy

Storyboard Text

 • JANYINY VLASY
 • PŘÍKLAD
 • HRUŠKU A PRUŽINU
 • Jody považuje za hrozbu poté, co vidí, že se Walter dotkne bez Janiiny znalosti, a požaduje, aby ji svázala pod hlavou. Pro muže jsou Janiiny vlasy sexuální pokušení; Pro ženy vyvolávají žárlivost a hněv kvůli účinkům, které mají její vlasy na svém muži, a protože ony samy nemohou pěstovat tak krásné vlasy. Je to způsob, jak Janie vnímat vyšší sílu než ostatní, protože je výsledkem jejího bílého původu.
 • Pod rozkvetlou hruškou začíná teenagerka Janie předvídala, že to je to, co je manželství - skutečná unie a partnerství, které se přirozeně spojí. Ona sama vidí svůj život "jako velký strom v listu s trpěnými věcmi, věci se těší, dělají věci a odvracejí." Tento motiv pokračuje v románu a hledá ten okamžik hrušky v sňatcích s Loganem a Joem. Nakonec ji najde s čajovým trestem.
 • MĚSTSKÉ MŮRY
 • OBCHOD S EATONVILLE
 • Stará muška Matt Bonner se stává legendou obyvatel Eatonville. Mule je poloviční, stará a krutě léčená Mattem, takže se často utečuje a objevuje se v různých částech města. Janie pociťuje příbuznost s mulu, která je krutě zacházená a zotročena Mattem. Janie mumlá pod dechem o své nespravedlnosti a Jody ji slyší. Koupí muška od Matty za 5 dolarů, říká "nechat odpočívat." Mule žije po zbytku svých dnů jako druh celebrity, dokud neumře.
 • HURIKÁN
 • Když Jody dorazí do Eatonvillu, očekává, že nalezne prosperující komunitu; Místo toho najde pár lidí, kteří nemají žádný směr nebo pohon. Jody okamžitě ví, že je spousta práce: první z nich je vybudovat městský obchod. Janie tvrdí, že je těžké pracovat, a nesmí se účastnit žádné z rozhovorů, které se děje na verandě obchodu. Zjistí, že obchod se odděluje a je břemenem; Pro většinu měst se však stává sociálním srdcem.
 • Hurikán doslova devastuje oblast Okeechobee, vyzdvihuje pohodlný život, který Janie a čaj dort vytvořili pro sebe mezi migrujícími pracovníky z Bahamy. Zdá se, že zničuje Janie a čajový dort, protože čajový dort uzavírá vzteklinu, která se snaží zachránit Janyi, a Janie musí zabít čajový dort, protože onemocnění zničí jeho mysl. Šťastie a bezpečnost, kterou Janie najde s čajovou tortou, je odtrhnutá od její smrti a od svých zkušeností musí najít nový smysl.

Image Attributions

More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art