Jejich oči Sledovaly Boha Plot Schéma

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Jejich oči sledovaly boha shrnutí Plot Schéma activitiy

Storyboard Text

 • EXPOZICE
 • KONFLIKT
 • STOUPAJÍCÍ AKCE
 • Janie Crawfordová se vrací do Eatonville a její starí přátelé chtějí vědět kde je. Teď je ve svých 40 letech, a ona je ženatá třikrát. Vypráví příběh příteli Pheobyovi. Janie se poprvé oženila se starším bohatým jménem Logan Killicks svou babičkou, ale Janie s ním nebyla spokojená. Potká se a utíká s mužem jménem Joe Starks, který ji vezme do nového afrického amerického města Eatonville, kde si koupí pozemky a stává de facto starostou.
 • VRCHOL
 • Během prvních dvou manželství Jana stále očekává, že nalezne štěstí; Nicméně se ocitá neklidně a nespokojeně. Není v lásce s Loganem Killicksem, a plánuje, že bude pracovat na zemi. Jako Joeova manželka ji drží na těsném vodítku. Žárlí o způsobu, jakým se na ni dívají ostatní muži v komunitě, zejména její krásné vlasy, takže se ujistil, že spojuje ji a že se s ostatními obyvateli města nezajímá.
 • PADAJÍCÍ AKCE
 • Nakonec se Janie tak zlobí, že Joe tvrdí, že se oddělí od měšťanů v Eatonvillu, že se na něj vrhá a on ji udeří přes obličej. Jejich vztah je zlomený a Joe je nemocný a umírá. Janie dědí své bohatství a setká se se mladším mužem jménem Vergible Woods, známým také jako čajový dort. Janie padá do paty v lásce s čajovým trámem, odchází a přestěhuje se na Everglades.
 • ROZLIŠENÍ
 • Janie našla štěstí s čajovým třetem v jejich manželství, přes počáteční skalnatý start. Nicméně, katastrofa udeří hurikán, který nutí evakuaci Everglades. Začátku čajový dort se odmítl odejít, ale poté, co se podíval na povodně Okeechobee, spolu s Janie připojují k ostatním, kteří se vydávají na vyšší úroveň. Janie skončí ve vodě a chytí se na krávu se psem na zádech. Pes se ji snaží napadnout čajový tortou zasáhne. On je kousl do tváře pes, který je zběsilý.
 • Janie a čajový dort se vrátí na Everglades, aby pomohli s vyčištěním po hurikáne. Čajový dort se po několika týdnech nemocí odmítne jíst nebo pít. Lékař mu diagnostikuje vzteklinu. Čajový dort zjistí, že manželka Turnerové je zpět ve městě a stane se žárlivý a podezřívavý, že ho Janie vidí; Jeho žárlivost je zesílenou chorobou, která přebírá jeho mozku. Přitahuje pistoli na ni a Janie ho střílí puškou v obraně.
 • Janie je vyhlášena za vraždu Čajový dort. Zatímco většina černošské komunity je proti ní, bílé ženy jí bok po boku. Doktor Simmons svědčí o Janiině jménu. Janie je osvobozena a má pohřební kámen pro čajový dort. Je zdevastovaná. Janie se nakonec vrátí do Eatonville, kde vypráví příběh Pheobyovi. Pheoby slibuje, že zkrátí ošklivou řeč o Janiě ve městě. Janie najde duše, která se konečně cítí v klidu kvůli lásce, kterou našla s čajovým trestem.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art