Konflikt Věci, Které Provádí

Konflikt Věci, Které Provádí
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Věci Nesli Literární Konflikt Tim O'Brien

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • MAN vs SELF
  • MAN vs SPOLEČNOST
  • Lee Strunk kradne Jackovi nože a Davea Jensena a dostanou se do boje za ním. Jensen konečně překoná Strunku a husto mu dopadne do tváře, až se Strunkův nos nezlomí. Tři muži musí oddělit a Strunk musí být leteckou letadlem pro lékařskou pomoc. Když se vrátí, Jensen je paranoidní, že ho Strunk zastřelí a tak si rozbije svůj nos s pistolí, aby je vyrovnal.
  • Poručík Jimmyho Crossa se rozbije poté, co je Ted Lavender zastřelen. Cítí, že kdyby neztrácel tolik času, aby si myslel o své lásce domů, Marthe, že by mohl zabránit smrti levandule. Ten den se schoulel na dno jeho výklenky a vypálil Marty dopisy a obrázky.
  • Po návratu domů Norman Bowker zjistí, že je obtížné přizpůsobit se normálnímu životu. Snaží se nalézt význam ve svém životě poté, co byl ve Vietnamu obrácen obráceně. Nemůže pracovat déle než 10 týdnů, odchází z juniorských vysokých škol a hraje basketbal celý den. Bowker nemůže najít způsob, jak se vrátit do svého starého života, a nikdo pravděpodobně nerozumí ani neví jak mu pomáhat, dokonce i jeho rodiče.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art