Konflikt v Příběh Dvou Měst

Konflikt v Příběh Dvou Měst
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Příběh Dvou Měst Literární Conflict

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • Madame Defarge se nejen pokouší odmítnout Charlesa a jeho otce a otce; Také si přeje zajistit, aby jeho žena a její dcera byli vyloučeni. Vezme zbraň a chodí do svého ubytování v Paříži, ale slečna Prossová je tu jediná. Slečna Prossová má tu ženu. Zabraňte otevření dveří v domě, tak paní. Zablokuje ji napadne. Když se dostane do svých šatů a vytáhne zbraň, slečna Prossová se chystá na hrudi a pistole zmizí a zabije mě. Zablokování.
  • MAN vs SELF
  • Sydney Carton je osamělý, nešťastný muž, který se zdá být v hluboké depresi o svém životě a co by mohlo být jiné. Má svou silnou podobnost s Charlesem Darnayem a často se tajně srovnává s Karlovými úspěchy. Věří, že Lucie může z toho udělat celé, ale ona ho nemiluje tak, jak ji miluje. Přísahá, že udělá cokoli pro ni nebo pro ty, které jsou drahé, slib, který splňuje, když obětuje svůj život Charlesovi.
  • MAN vs SPOLEČNOST
  • Darnay byl před otcem odevzdán svou matkou před mnoha lety kvůli zvěrstvům, které se dopustil jeho otcem a unclem. Na vidí jeho rodné jméno jako zdroj hanby, a on se zříká na jeho dědictví k jeho nepřátelům později. Stále je však členem aristokracie v očích francouzských rolníků a není tam místo, kde by mohl vrátit, když se vrátí a snaží se zachránit Gabelle. Přestože je v Anglii přijata, zločiny jeho rodiny nemohou být odpuštěny ve Francii.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art