Literární Konflikt v Lovec Draků

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Literární Conflict Kite Runner

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • MAN vs SELF
  • MAN vs SPOLEČNOST
  • Assef říká Amirovi, že bude muset bojovat proti němu, aby získal Sohrabovu svobodu. Prokluzuje se na své nekvalně známé bronzové klouby a pokračuje tak, že Amira téměř porazí, dokud Sohrab nezastaví boj tím, že zamíří na Assefa a vyzve ho, aby přestal. Když Assef hádá za Sohrábu, natáhne oko s prachem a Sohrab a Amir jsou schopni utéct.
  • Poté, co byl Amir svědkem znásilnění Hassana, ale byl příliš vystrašený, aby se dostal dovnitř, vyhýbal se Hassanovi z hanby a viny. Nakonec se snaží dostat Hassana, aby se zasáhl z granátového jablka, v zoufalém pokusu dostat Hassana, aby ukázal nějaký vztek, aby uklidnil jeho vinu. Ale Hassan odmítá házet na Amíru, nakonec si vezme granátové jablko a rozdrtí ho na vlastní čelo.
  • Assef, starší chlapec, který je rasistickým a sociopatovým, rotuje Amíra a Hassana a vytáhne zuby, aby porazil Amiru, protože Amir je přátel s Hassarem, Hazarou. Amir si myslí, že Hassan není jeho přítel; On je jeho služebník. Myšlenka připustit, že Pashtun je přátel s Hazarou, je v Amirově sociálním kruhu neodpustitelný.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art