Minecraft Student Příklad

Minecraft Student Příklad
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Minecraft Student Příklad použití Storyboard That

Storyboard Text

 • V lese byl pozemek a na tom pozemku byl dům. Ten dům patřil k nejpresvědčivějšímu muži na světě, jehož jméno bylo Červené. Všechno se udělal s lehkostí a brzy věřil, že může dělat cokoli. Udělej mi obchod, kde můžu prodávat své zboží, přineste svatbu, že je v nádvoří zámku, jakkoliv ho budete chtít, že to udělá. Jednoho dne král přišel do země a stál v centru obce a křičel: "Svatba mé dcery je za 2 týdny. Potřebuji výstavbu katedrály, která je tak nádherná, jako je její svatba, která se bude dobrovolně věnovat?" Jen pár lidí opravdu vzneslo odpověď , Ale červená je všichni křičeli a vyskočili nahoru a dolů.
 • Nakonec mu král zodpovídal a přešel, aby mu dal zlatý pytel a řekl: "Jste si jistý, že to můžete udělat za dva týdny? Raději nezklameš," odpověděla Červená, "jasně, jistě," a prochází zlato. Král se nezdá tak jistý, takže se zeptal "Potřebuješ pomoc?" Červený řekl: "Ne, budu dělat bez pomoci jenom já a mému přátelům." Pokračoval dál dál, jak může udělat, aby Král si přál, aby spěchal hodně štěstí a vystoupil.
 • Dostal se domů a řekl svým přátelům, mysleli si, že je šílený a že potřebuje spát, ale slibil jim dobré odměny. Příslib, který možná nebude schopen udržet. Takže našel místo, obrovské místo, aby tam byl opravdu zvláštní člověk, ale když šel a zeptal se, jestli je v pořádku stavět zde, ten muž zmizel. Pak pocítil žaludek v žaludku. "Dobře, půjdeme ven a uvidíme, že bychom měli mít tuhle dobytku a necháme vypadat hezky a dáme květiny na předku.
 • Pěkná kamenná stezka a fontána v přední části a možná i jiné věci. "Hej, neměli byste hledat opravdovou stavbu katedrály." Ale Red se jen díval a řekl: "Nehrobuj velkou mysl"
 • 2 dny žádné katedrály 3 dny žádné katedrály nakonec 5 dní začne myslet na návrhy. Sedí všude, když přemýšlí o velkých katedrálech a zamyslí se nad tím, co vypadají z toho, co dělají z toho, co mají společné, ale můžeme jen myslet na jednu návrh, který se rozhodne stavět. Jeho přátelé si o tom moc nemyslí. Kamenáři tvrdě pracují a pracovníci a mineri pracují den a noc po dobu 2 dnů. Budova katedrály je napůl dokončena a vypadá strašně, že ani do konce týdne nedokončí. A pak přijde král. Přechází se a vidí, že se hrozně vybudoval výběr kamene vypadá strašně a celkový vzhled je děsivý.
 • "Můj pan," řekl pronajímatel červeně v obličeji az dechu z rozpaků a běhu "Musíte vidět, co Červený a ostatní udělali ... ne oni ...". "Zavřete ji", řekl král naštvaný "Jdu se podívat sama". Král řekl zvědavě, co tentokrát udělal, přemýšlím, pomyslel si, že nevěděl o tom překvapení. Kouzelník již věděl, kam chtěl jít po cestě, ale chvíli trhl a byl trochu nerovný od tažení materiálu. Poté zakončil kopce jako největší překvapení a křičel a šokoval Redovi s hrozbami a na něj spletil.
 • Křičí a hrozí různými způsoby: "Ještě ne, skončili jste sedm dní, abys udělal tuto hroznou stavbu je to, co přicházíte s tím, že je malý, že oblouk je malý, není dobrý dokončit, oh, budeme mít ty své Přátele, A vy rodina jste všichni obeseni kvůli neúctě mě a mé rodině. Máte ještě jednu šanci, ještě jeden týden, a pokud se to nestalo,
 • Král odjel s hněvem a nenávist, jeho přátelé se na něj podívali a pak ho porazili opakováním: "Vy jste odsouzeni, že budete platit, že Bůh vám nebude projevovat žádnou milost." Červená se nakonec rozbíjí a proniká do lesa, špinavá dřeva a plače a plakaly nepřetržitě. Dokud se člověk s kapucí nedozví a sundá kapuci. Červená křičí: "Nemůžeš pomáhat starému muži, který mi nikdo nemůže, moje rodina a přátelé jsou odsouzeni."
 • "S takovým postojem jo, že umřeš a jestli chceš jen křičet a myslíš, že nepotřebuješ pomoc, tak budu na cestě." Muž se vrátil na svou plášť a odešel. Červená na něj zírala, když věděla, že jeho tvář je známá, ale neví, odkud. Chcete ho trápilo a přemýšlelo nad tím, co tyto slova říkala, že určitě nebyl tak špatný, nebo on a se ocitl, když se díval na minulost a všechno, co udělal, jak křehký a přesvědčen, že byl, ale věděl, že padl Poražen a Nemohl nic, aby zachránil svůj život doslovně, pokud si myslel a běžel zpátky do vesnice, věděl, co se s ním stane, jestli šel a pomyslel na svůj odpověď rychle.
 • Jake stál tam, když ho opravdu vyděsili, udělal špatné věci, ale všichni byli vždy přátelé od ... ne ... navždy. Na všichni znali, chovali a žili společně déle než si pamatuje. Nemohl jen upustit od takového blízkého přítele, i kdyby byl právě odsouzen a zabíjel, dal se všem ostatním, a všichni měli sympatie k němu a doufali, že odpustí druhému, že se vrátil.
 • A modlit se, aby jim a bůh jim odpustil. Stejně jako milosrdenství na Redovi, že jste utrácel celý svůj rozpočet. Začali rozbít katedrálu, když Red přišel sprintuje a téměř narazil do Jake. Tehdy ho napadla myšlenka a Červení v tom samém okamžiku, aby roztrhali katedrálu a rychle ji zrenovovali.
 • "Ok, mám představu o církvi a dokážeme to udělat za týden," prohlásil Red. "Mám nápad roztrhat tohle, uděláme rampu a hodí se na ni velké skále." "Myšlenka není ani napůl pečená Potřebuju ... pomoct" "Wow řekla slovo slovo pomoc" "Jo, zavřete, stejně jako chlapík a tvrdí, že může pomoci, máme na mysli."
 • "Dobře, kam najdeme?" "V lese" "" konkrétně "" Nevím "Skvělý nejchytřejší člověk zde neví, kde najde pomoc, je naprosto skvělé Červený a jeho příznivci procházejí do lesa, aby ho našli u vchodu, vždy ví, kde je najdete. A spoustu dalších, aby našli balvan, který potřebují. Zůstává a vede muže do svého domu.
 • Konečně se objevily plány a na dělal do nákupního centra dost, aby mohli dokončit asi za týden možná den, aby si ušetřit a zkontrolovat stavbu. Dal jim vzorky správného typu dřevěného kamene a vitráže. Pak se rozptýlili a vzali každý vzorek k dřevěnému pracovníkovi dřeva nebo k skleněnému skvrnám. Požádal je o jednu poslední laskavost.
 • Nevím "Velký nejchytřejší člověk tu neví, kde najde pomoc, je naprosto skvělé Červený a jeho příznivci procházejí do lesa, aby ho našli u vchodu, vždycky ví, kde je najdete Red doručuje jake a mnoho dalších, aby našli balvan, který Potřebují. Zůstává a vede muže do svého domu.
 • Vrátili se a okamžitě začali stavět. Měl naplánovat více než 4 dny a bylo snadné přesné pokyny, které jim starý muž dal. Červený přisáhl, že i všichni jeho přátelé také udělali, ale nemohli dát kousky dohromady, aby zjistili tajemného muže. Kámen a tvar byly hladké a dokonalé katedrály. Červená se naučila věnovat pozornost a přijímat skutečnost, že potřebuje pomoc od ostatních. Vzhledem k tomu, že ostatní peníze byly vynaloženy na výzdobu, muž jim dal nějaké peníze a řekl jim, aby použili své vlastní i za to, že jim král vrátí.
 • "Dobře, vaše katedrála byla špatně, ten kámen byl špatný, velikost byla malá a obecný tvar musí být kříž." Řekl muž "Stejně jako se musíš naučit věnovat pozornost a být tak jistý, že ztratíte V určitém okamžiku budu rád, že jsem tu toužil a zastavil se, abych viděl a pomohl. Někdo někdy neudělá tobě pro tebe." Pokračoval dál a dvakrát Zaútočil na Červu, protože nevěnoval dostatečnou pozornost.
 • Muž jedl a mluvil s nimi jako s jinou osobou. Směry, které dal, bylo snadné následovat a rovnou, ale byl daleko starý, aby sám dělal, řekl, i kdyby vypadal tak starý jako král. Nepochybovali ho o nic dál a dělali, jak jim bylo řečeno.
 • Poslední konec stavby nakonec přišel a když byl umístěn poslední blok a Červený stoupal po straně katedrály, vzhlédl k jeho úžasné tvorbě a dekorativnímu sklu a všechno, co musel udělat, byl odpočinek a čekal na krále Přijďte se podívat na úžasný katedrálu, který postavili společně Se svými přáteli. Konečný dotek byl úžasný a udělal celou věc zabalený a uklízen všichni na. Teď se jen může uvolnit. Jeho bolavé prsty se uklidnily, když seděly se stejnými nohama.
 • Cítil, že musí muže poděkovat, ale nevěděl, jak bez jeho jména. Král konečně přišel a jeho tvář se změnila na šarlatu a vypadala překvapeně, že Red, obyčejný vesničan a poddaný, mohl vyndat za pouhé 3 dny, když jeho dcera přišla s ním a nebyla tak překvapená, že ji neviděla. Král se mýlil a poděkoval Redovi tím, že mu dodal více tun zlata a celé místo.
 • Svatební princezna byla mimořádná a se všemi ozdobami uvnitř Reda uklidnila všechno pro poslední poslední trik při západu slunce. Když objevilo slunce, které se projevilo nádherným oknem a koberce vynořilo pomocí skla, vypadalo to jako zářící chodník nádherného lesku a leskne se. Neposkvrněný a nový vzhled oslňoval všechny, kteří přišli a zůstali, aby je viděli. Červeně viděl muže na kopci jen u jeho většího domu. Nakonec si vzpomněl na své jméno. "Děkuji, děkuji Herobrinu." Po zbytku svého života vydali mnoho knih o katedrálech ao boji za nimi, o jejich tvaru a vzorech, které se nacházejí v nich.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art