Motivy, Symboly a Motivy v Black Cat

Motivy, Symboly a Motivy v Black Cat
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

The Black Cat od Edgar Allan Poe motivy, symboly a motivy scénáře

Storyboard Text

  • ZJEVENÍ
  • PŘÍKLAD
  • ČERNÁ A BÍLÁ KOČKA
  • Zjevení nebo spálený obraz Pluto, který visí z ostruh, který je spálený do omítky domu domu, vyděsil vyprávění. Zatímco ví, že to musí být nějaké logické vysvětlení, uvědomuje si také, že je důvod se obávat řady událostí, ke kterým došlo od doby, kdy zabije kočku: oheň, v níž ztrácí vše a nyní Obraz této kočky a jeho hrozné činy jsou vytištěny Na stěně jeho domu.
  • Nejprve se černobílá kočka zdá být šance na to, aby udělala to, co udělal Pluto. Při objevení této kočky však chybí také oko, vyprávěč je opět zhojen vinou. Vidí sebe, že nehodí kočičí náklonnost a začne ho považovat za hrozbu. Opravdu, bílá náplast na kočičí hrudě začne připomínat šibenici, kterou vyprávění ví, že si zaslouží. Kočka konečně přináší spravedlnost a úsudku vypravěči tím, že pomáhá policii objevit její tělo.
  • SKLEP
  • Pivnice umožňuje vypravěči rychle zřídit tělo své ženy, aniž by se obával, že ji objeví. On je tak spokojen se sebou, že přišel s myšlenkou, že ji skrývá tam, kde spočívá několik dní v klidu. Spolu s absencí černobílé kočky je výpravěč téměř radostný, když chodí po sklepě s policií, protože vědí, že ji nikdy nenajdou. Pivnici vidí jako místo klidu ve srovnání s tím, čeho bojuje v jeho vlastní mysli po mnoho let.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art