Motivy, Symboly a Motivy v Harrison Bergeron

Motivy, Symboly a Motivy v Harrison Bergeron
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Harrison Bergeron Motivy, Symboly a Motivy

Storyboard Text

  • ZNEVÝHODNĚNÍ
  • PŘÍKLAD
  • BALERÍNY
  • Znevýhodnění jsou přidělena lidem, kteří podle vlády dosáhli prahu "normálního". Znepokojení přetrvává myšlenka "shodnosti" a ti, kteří tento ideál neodpovídají, jsou vládě silně potrestáni. Nevýhody poskytují určitý pocit bezpečí, kdy lidé již nemusejí soutěžit, myslet ani cítit, což dovoluje vládě zůstat pod kontrolou.
  • Ballerinám jsou přiděleny různé handicapy, včetně použití masky pro skrytí jejich rozdílů. George se dívá na balleriny a přichází k němu, že možná neměli být postiženi ... jsou tak bezohrabaní a brání jejich handicapům, že mysl George instinktivně pochopí, že něco není správné. Nicméně předtím, než se taková zraděná myšlenka uchopí, je přerušena jeho šumovým vysílačem. Jeho okamžik volného myšlení je potlačován odpovědnými osobami.
  • TELEVIZE
  • Jedná se o propagandistický stroj vlády, který využívá příležitost k tomu, aby Harrisonovy schopnosti vytesal jako nebezpečí pro obyvatele. Hazel, když sledovala vraždu svého syna na živé televizi, si nemůže vzpomenout, proč je tak rozrušená. Zmatená obrazovka je zmatená a ví, že něco, co vidělo na televizi, byla smutná. Nezdá se, že by pochopila, že to, co bylo svědkem, byla skutečná zkušenost, která zobrazuje kontrolu, kterou má televize nad svým životem a myslí.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art