Motivy, Symboly a Motivy ve Věcech Nesli

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Věci Nesli Motivy, Symboly a Motivy

Storyboard Text

  • PŘÍBĚHY
  • PŘÍKLAD
  • MUŽ, KTERÉHO JSEM ZABIL
  • O'Brien hovoří o tom, jak vyprávění o jeho příbězích nemusí být nutně terapií pro něj, ale je to cathartic. Říká, že vyprávění válečných příběhů přináší z minulosti a do současnosti a jejich cílem je spojit se s minulostí do budoucnosti. Předpokládá se, že by pravděpodobně měl psát o něčem jiném, ale současně vidí důležitost zachování živých příběhů - zachovává své vzpomínky, své přátele a dokonce i své chyby vživu.
  • Pro O'Briena se zdá, že tento muž je jednou z větších věcí, které stále nese. O'Brien popisuje muže v groteskním detailu poté, co ho zabil, ale pak spekuluje o tom, kdo byl předtím, a některé z biografických detailů se zdá být v souladu s vlastním životem O'Briena. Provádí spojení s mužem, i když není jasné, zda ho zabije nebo ne. Bez ohledu na to je ten muž v příbězích, který O'Brien jasně zápasí.
  • PÓL, KDE ZEMŘE KIOWA
  • Pole je napadeno v noci. Kiowa, zraněný, se do něj potopí a Bowker nechá své boty, protože se může smát i pod ním. Bowker říká, že by mohl vyhrát Stříbrnou hvězdu, kdyby nebyl pro vůni. Později v románu však O'Brien odhalí, že v noci nebyl Bowker, který ztratil nervy a Stříbrnou hvězdu; Byl na. Později O'Brien navštíví pole s jeho dcerou, Kathleenovou. Je zřejmé, že Kiowova smrt stále váží na něj.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art