Perspektivy Obchodu s Otroky

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Obchodu s Otroky Perspectives

Storyboard Text

  • "Je to obyčejný zvyk, v části Marylandu, odkud jsem utekla, rozdělil děti od svých matek v mladém věku Často předtím, než dítě dosáhne Jeho dvanáctého měsíce je jeho matka odňata a najme na nějaké farmě značnou vzdálenost a dítě je umístěno pod starou starou ženou, příliš starou pro práci v terénu. "
  • Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll
  • "Mistr však nebyl humánním otrokářem, který vyžadoval mimořádnou barbarství ze strany dohlížejícího, aby ho ovlivnil." Byl to krutý muž vytvrzený dlouhou životností otrokářství. Otrokyně, často jsem vzbudil v dnešní den nejvzácnější výkřiky své vlastní tety. "
  • "Velmi brzy poté, co jsem šla žít se panem a paní Auldovou, velmi laskavě začala mě naučit A, B, C. Když jsem se učil, pomohla mi, když jsem se učil psát slova tří nebo čtyř písmen. Mém pokroku se pan Auld dozvěděl, co se děje, a okamžitě zakázala paní Auldové, aby mi dala další informaci a mimo jiné řekla, že je i nezákonné, stejně nebezpečné, učit Otroka, aby četla. "
  • Douglass, Frederick. Příběh života Frederika Douglassa, amerického otroka. Cambridge, MA: Belknap, 1960. Tisk.
  • "Upřímně a upřímně doufám, že tato malá kniha může něco udělat, aby vrhla světla na americký otrocký systém a urychlila radostný den osvobození milionů svých bratří ve vazbách - věrně spoléhající na sílu pravdy, lásky a spravedlnosti, za úspěch v mírném úsilí a slavnostně Se znovu zasvěcujícím k posvátným věcem, já se přihlásím. "
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art