Smith Jako Nespolehlivého Vypravěče do Všeobecných Dějin Virginie

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Generální History of Virginia analýzy Chief Powhatan John Smith jako nespolehlivého vypravěče v

Storyboard Text

  • KOVÁŘ JAKO NESPOLEHLIVÝ VYPRAVĚČ
  • PŘÍKLAD 1
  • PŘÍKLAD 2
  • PŘÍKLAD 3
  • "Nový prezident a Martin, který je milý, slabý úsudek o nebezpečích a méně mírového průmyslu, se dopustil řízení všech věcí v zahraničí kapitánovi Smithovi, který svým vlastním příkladem, dobrými slovy a spravedlivými prohlášeními stanovil některé K sobě, jiné k tomu, K některým stavěli domy, jiným jim dělali, sám vždy nosil největší úkol pro svoji vlastní podíl, takže v krátkém čase poskytl většinu z nich ubytování, zbytečně zanedbával sám sebe. "
  • "Nicméně, hodinu po tom, kdy ho přivázali ke stromu, všichni, kteří by mohli stát kolem něj připraveni ho zastřelit, ale když král držel kompas v ruce, všichni položili luky a šípy a Vítězoslavným způsobem ho vedli k Orapakům, Jeho způsobu láskyplně hoden a dobře využit. "
  • "Když ho popravili podle jejich nejlepšího barbarského způsobu, mohli se uskutečnit dlouhé konzultace, ale závěr byl, že byly před Powhatanem přineseny dva velké kameny: pak mohli položit své ruce, přitáhli k němu a položili na něj hlavičku a byli připraveni se svými Kluby, aby porazili jeho mozky, Pocahontas, královskou nejdražší dceru, když nemohla zvítězit žádná obžerství, dostala hlavu do obličeje a položila ji na své, aby zachránila před smrtí ... "
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art