TOAFK - Literární Conflict in "Candle In The Wind"

TOAFK - Literární Conflict in "Candle In The Wind"
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Svíčka ve Větru Literárního Konfliktu Jakmile a Budoucí Král TH White

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • MAN vs SELF
  • MAN vs SPOLEČNOST
  • Mordred nenávidí Artura, protože si myslí, že se pokoušel ho zabít jako dítě. Přísahá, že se pomstou tím, že strčí Arthurův nejbližší kruh a veřejně odhalí Lancelotovou a Gueneverovou záležitost. Podle Arthurova civilního zákoníku zákonů jejich činnost představuje zradu a bude muset oba spáchat.
  • Jak Arthur sedí ve svém stanu v posledních několika kapitolách, jeho manželka vězeň, jeho nejlepší přítel v exilu, jeho syn se snaží zabít jeho a rozptýlený kulatý stůl, si uvědomuje, že nedokázal zastavit tyto neštěstí. Cítí, že jeho nový systém selhal a zvažuje, zda válka bude vždy nevyhnutelná. Přesvědčí, že předloží své nápady Thomasovi Maloryovi v naději, že jeho mantra "Might for Right" bude předána budoucím generacím.
  • Zatímco Arthur uvědomuje, co Guenever a Lancelot udělali, je zrada, miluje je oba a nechce provést trest; Jako král je však vázán pravidly, které vytvořily pro svou společnost, aby tak učinil. Guenever je odsouzen k tomu, aby byl spálen na kůlu, a Arthur tajně doufá, že Lancelot bude jet, aby ji zachránil v poslední chvíli.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art