US Územní Expanze - Původní 13 Colonies

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

US územní expanze - originál 13 kolonie - Chcete-li porozumět a holisticky vnímat historii územní expanzi v celých Spojených státech, jeden musí nejprve zkoumat akvizici z původních 13 kolonií. Získal po vítězství v americké revoluci, originál 13 kolonie sloužit jako základ nejen Ameriky, ale jeho budoucnosti. Odtud představy o expanzi a pojmy manifestu osud brzy chopí. Studenti mohou využít Frayer modelový příklad vysvětlit a analyzovat základní tematické pojmy obklopující kolonie, včetně příčiny jejich získání, jeho účinků, účel kolonie a kultuře, která tam existovala.

Storyboard Text

  • PŘÍČIN
  • ÚČINKY
  • Tvorba původních 13 kolonií pochází z americké revoluce. Když se kolonisté začali stydět s britskou politikou, vzbouřili se a snažili se ovládat nejen vlastní životy, ale i vlastní země. Jednalo se o první krok v případné expanzi Ameriky po celé Severní Americe.
  • ÚČEL
  • PŮVODNÍCH 13 KOLONIÍ
  • V důsledku americké revoluce získali kolonisté kontrolu nad původními 13 koloniemi Spojených států. Spojené státy zažily skalnatý začátek, protože se ukázalo, že sjednocení a provozování obrovsky odlišných kolonií je obtížné. Nicméně, s ambicí a odhodláním se mladá země nakonec ujala.
  • KULTURA
  • Získat kontrolu nad 13 původními koloniemi bylo nezbytně nutné pro kolonisty, kteří chtěli stabilitu pro pozdější generace. Země byla bohatá a poskytla velkou příležitost. Dále se území rozklálo po celé cestě k Mississippi přes řeku Ohio a poskytuje klíčové obchodní cesty.
  • Kultura v koloniích se velmi lišila. Každá kolonie měla různé náboženství, rasy a zvyky. Každá kolonie a region měly také zřetelné ekonomické účely: zemědělství, řezivo, rybolov nebo podnikání. Každá kolonie měla důležitou funkci při počátečním založení a údržbě nových Spojených států. Jejich kultura by se zhroutila kolem myšlenky další expanze a úspěchu.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art