Vytvořte si Vlastní Drak Storyboard Projekt pro Lovec Draků

  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Vytvořte si Vlastní Kite Storyboard pro Lovec Draků Projektu

Storyboard Text

  • PŘESTAT BOJOVAT!
  • Problém, se kterým jsem letos čelil, je rozvod mých rodičů. Bratři a moji bratři to byli opravdu těžké a moji rodiče se nad námi moc bojí.
  • Lidé, kteří mi díky této zkušenosti hodně pomohli, jsou mé teta Nancy a strýc Jimmy. Dovolili mi, abych přišel, když se cítím ohromen a pomáhají mi s domácími úkoly.
  • Rozvod mých rodičů stále pokračuje, ale s tím jsem se s ním poradil a posadil jsem se a řekl jim, jak nás bojí boje. Moje teta a strýc mi pomohli při rozhodování, co jim řeknu, než jsem se posadil, abych s nimi o tom mluvil.
  • MŮJ DRAK
  • Z toho, co jsem se naučil, je požádat o pomoc, když se cítím ohromen. Také jsem se naučil nepokoušet se na problémy a spory jiných lidí; Měl bych se soustředit na to, abych se ujistil, že se dobře ve škole, že jsem kapitánem mého fotbalového družstva, a ujistil jsem se, že moji bratři mají někoho, s kým mluví.
  • Nějaká rada, kterou bych dala Amirovi, aby mu pomohla uklidnit jeho vinu před Hassanem, mu připomíná, že je to jen dítě a jeho otec si zachoval nespravedlivé zacházení s ním a Hassanem. Tím, že udržuje své krevní spojení tajné, nechal Amir věřit, že Hassan byl jen služebník a jeho neustálé kritizování Amir nepomohlo situaci. Skutečnost, že Amir pomáhá Sohrabovi, je obrovská oběť a odvážné rozhodnutí. Věřím, že Hassan teď bude Amir potěšen.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art