Z Témat Plymouth Plantation

Z Témat Plymouth Plantation
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

William Bradford z Plymouth Plantation Témata

Storyboard Text

  • VÝZNAM VÍRY
  • PŘÍKLAD
  • SÍLU SJEDNOCENÉ KOMUNITY
  • Bradford a ostatní Puritané byli pevně věřícími v Prozřetelnosti nebo Boží rukou, která vedla všechno. Když byl obzvláště ošklivý lodník zaklepán v bouři na jejich plavbě Mayflower, Bradford napsal, že je to kvůli Boží vůli. Víra poutníků je vždy v centru Bradfordova psaní a na rozdíl od některých svých kolegů, kteří v té době psali, připisoval úspěch všech kolonií síle, kterou Bůh dal Poutníkům v jejich snahách, než sám sebe.
  • Bradford píše o první zimě, kdy poutníci velmi utrpěli. Zmiňuje 6 nebo 7 "zdravých osob", kteří udělali vše pro nemocné a nemocné. Udělali to všechno "dobrovolně a vesele, aniž by v neposlední řadě měli zášť, a ukázali svou pravou lásku svým přátelům a bratřím ..." To je smysl jednotné společnosti, kterou Bradford zdůrazňuje celým vyprávěním, společenství, které bylo sjednoceno Nejen v turbulencích, ale ve své víře a jako výsledek přežili.
  • VYTRVALOST
  • ODMĚNY TVRDÉ PRÁCE
  • Navzdory drsné zimě, potyčkám s Pequotem, chorobám a bojům s výstavbou v novém světě, který byl daleko od Evropy, poutníci přežili a začali prosperovat. To je způsobeno jejich rozhodnutím vytrvat navzdory překážkám, se kterými se setkali. Součástí toho je také to, že věděli, že v Anglii nebo v Holandsku už není místo pro ně. Když se nikde jinde nepodaří jít, vytrvalost Poutníků jim pomáhá přežít a stále si udržuje víru.
  • Vzhledem k vytrvalosti Poutníků Bradford píše o mnoha odměnách: založí mírovou smlouvu s kmeny Nauset, kteří poskytují osadníkům základní pomoc a komodity; Založení kolonie Massachusetts Bay; Harvardská univerzita je založena; Konfederace Nové Anglie je tvořena; Osadníci mají možnost praktikovat své náboženství, jak si přejí. Všechny tyto věci jsou důsledkem tvrdé práce, vytrvalosti a společné víry v Boha.
More Storyboards By cs-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art