5 Ws plakat

5 Ws plakat

Storyboard Description

5 Ws kumulatiivne plakat

Storyboard Text

  • WHO Titanicus oli reisijaid jõukatest esimese klassi kuulsustest kuni kolmanda klassi reisijateni, kes maksid pileti eest vaid 20 dollarit. John Jacob Aster IV oli tuntud kui laeva jõukaim reisija. Ta oli Ameerika ärimees üle 87 miljoni dollari väärtuses; ta suri paadis. Ameerika seltskonnategelane Molly Brown, kes kaevandusäris oma abikaasaga rikkust tabas, on tuntud selle poolest, et keeldus kohe päästepaadile minemast ja aitas teistel ohutusse kohta jõuda. Lõpuks ta pääses päästepaadile ja jäi ellu. Sel ajal, kui laev vajus, jääb kaheksa teises klassis reisivat muusikut alati meelde nende vapruse poolest: rahustava muusika mängimine samal ajal, kui ümberringi tekkis kaos, ei liikunud kordagi, kui laev koos nendega vajus.
  • MIDA Titanic oli luksuslik kruiisilaev, mis alustas oma esimest reisi 10. aprillil 1912. Sellel oli üle 2000 reisija ja umbes 900 meeskonnaliiget. Aurujõul töötades oli see 882 jalga pikk, üle 100 jala pikk ja sellel oli 10 taset. Seda nimetati tohutu suuruse ja tugeva disaini tõttu "uppumatuks laevaks". Laev oli väga elegantne ning seal oli esimese klassi jaoks ballisaal, jõusaal, juuksur, bassein ja väga uhked toad. Ööl vastu 14. aprilli tabas Titanic tohutut jäämäge ja uppus lõpuks 3 tundi hiljem 15. aprilli varajastel tundidel. Paljud inimesed kaotasid elu.
  • KUS Titanic väljus Inglismaalt Southamptonist ja tegi tee pärast Atlandi ookeani, kui oli peatunud mõnes sadamas, et võtta vastu rohkem reisijaid. Selle sihtpunkt pidi olema New York City Ameerikas. Laeva uppumise täpne asukoht avastati alles 1985. aastal, kui see leiti Newfoundlandi rannikult.
  • RMS Titanic
  • MILLAL Titanic alustas oma esimest reisi 10. aprillil 1912. Reisi algus oli sujuv, kuni laev tabas 14. aprilli hilisõhtul jäämäge. Pärast umbes 3-tunnist vaikset uppumist lõi laev pooleks ja vajus 15. aprilli kell 2:20 öösel ookeani põhja.
  • MIKS Titanicu uppumine oli kohutav tragöödia. Vaatamata kõikidele jõupingutustele laeva tohutult jäämäelt eemale juhtida, tabas laeva külg seda pinna all. Paljud inimesed usuvad, et laev sõitis liiga kiiresti ja tiheda udu tõttu ei õnnestunud jäämäge õigel ajal näha. Jäämägi kraapis laeva külje, rebides kuus auku ainult 12–13 ruutjalga suurusele alale. Kuigi laeval oli ruumi 32 päästepaadile, oli neid vaid 20; nad ei tahtnud, et päästepaadid võtaksid liiga palju ruumi ja neid ei peetud "uppumatul laeval" oluliseks. Vähe sellest, et päästjaid ei jätkunud kõigile reisijatele, ei kasutatud paate täis. Titanicu pardal elas vaid 706 inimest, mis tähendab, et üle 1200 inimese seda ei teinud.
  • Titanicu kavandatud tee
Over 25 Million Storyboards Created
Storyboard That Family