Kirjanduse Konflikti Kite Runner

Kirjanduse Konflikti Kite Runner
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Kite Runner Kirjanduse Konflikti

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • MAN vs SELF
  • MAN vs ÜHISKOND
  • Assef ütleb Amir et ta peab võitlema teda teenida Sohrab vabadust. Ta libiseb tema kurikuulus kasteetide ja tulu võita Amir peaaegu surma, kuni Sohrab toob võitluses peatada, püüdes tema kada kell Assef ja nõudlik teda peatada. Kui Assef lunges jaoks Sohrab, kui ta laseb oma silma peal koos kada ja Sohrab ja Amir suudavad põgeneda.
  • Pärast Amir tunnistajate Hassan vägistamine kuid oli liiga hirmul, et samm, ta väldib Hassan välja häbi ja süütunne. Ta lõpuks üritab saada Hassan tabanud teda granaatõun, meeleheitlik katse saada Hassan, et näidata mõned viha teda nii, et ta saab leevendada oma süüd. Aga Hassan keeldub visata midagi tagasi Amir, ja lõpuks võtab granaatõuna ja purustab ta vastu oma otsaesist.
  • Assef, vanem poiss, kes on rassistlik ja sotsiopaat nurkades Amir ja Hassan ja tõmbab välja oma kasteetide võita Amir sest Amir on sõpru Hassan, et Hazara. Amir mõtleb endamisi, et Hassan ei ole tema sõber; ta on oma sulase. Mõtlesin möönis siiski, et puštu on sõbrad koos Hazara on andestamatu in Amir sotsiaalse ringi.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art