Kirves sekveneerimine lugu

Kirves sekveneerimine lugu

Storyboard Description

Kirves Tunniplaanid - sekveneerimine kirjandus, lugejad peavad mõistma, et sündmuste jada saab mängida väga olulist rolli, kas keegi saab jälgida plot. On mitmeti näidata järjestamisega. In kirves, võiks kuvada lennukatastroofi, Brian kipub tema okassiga vigastuste ja seejärel tema päästmiseks. Selles näites me näitame, kuidas Brian läheb nälga midagi süüa, et õppida toitu ja hunt / kala oma ellujäämise. Kas õpilased otsustada näidata suur pilt või tihedam arvates on oluline, et näidata, kuidas selleks on oluline kirjalikult. Ilma korraliku sekveneerimine, krundid tõesti ei tulnud kokku. Õpilased peaksid mõtlema sündmuste jada, mille tuntavad ühendust ja luua storyboard, mis näitab midagi, mis juhtub järjest.

Storyboard Text

  • Brian ei ole toit ja on hirmunud, et ta nälga, kui ta jäi ellu krahhi. Ta leiab mõned kilpkonn munad ja otsustab süüa, kuigi ta ei ole mingit tulekahju.
  • Ta mõistab, et ta saab toitu marju. Ta leiab vaarikad ja mõned muud marjad, et ta kirjeldab kui "gut kirsid," et maitse kohutav ja teha oma kõhuga haiget. Ta mõistab, et ta ei ole ainus korjel, kui ta näeb väga suur karu.
  • Lõpuks Brian on võimalik alustada jahipidamist ja kalapüüki, kui ta teeb oda ja vibu ja nool. Ta aeglaselt õppida, kuidas toita ennast.
Over 20 Million Storyboards Created
Storyboard That Family