Konflikt Asju, Mida nad Viiakse

Konflikt Asju, Mida nad Viiakse
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Asju, Mida nad Teostatud Kirjanduse Konflikti Tim O'Brien

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • MAN vs SELF
  • MAN vs ÜHISKOND
  • Lee Strunk varastab Dave Jenseni Linkkuveitsi ja nad satuvad fistfight üle. Jensen lõpuks haarab Strunk ja tabab teda kõvasti näkku kuni Strunk nina puruneb. Kolm meest on tõmmata neid lahku, ja Strunk tuleb airlifted meditsiinilist abi. Kui ta naaseb, Jensen on paranoiline, et Strunk tulistada teda, nii et ta murrab oma nina tema relva teha neid isegi.
  • Leitnant Jimmy Risti purustatud üles pärast Ted Lavender on lastud. Ta leiab, et kui ta poleks olnud kulus nii palju aega mõelda oma armastust tagasi koju, Martha, et ta võinud vältida Lavender surma. Sel ööl ta küürutõmbamine allosas oma Potero ja põles Martha kirjad ja pildid.
  • Pärast koju, Norman Bowker on keeruline korrigeerida, et elu jälle normaalselt. Ta pingutab leida tähendus oma elu pärast selle peapeale pööratud Vietnamis. Ta ei saa pidada tööd rohkem kui 10 nädalat, ta langeb välja kolledziaastatel ja mängib korvpalli kogu päeva. Bowker ei leia teed, et see sobiks tagasi oma vana elu ja keegi ei mõista või ei tea, kuidas teda aidata, isegi tema vanemad.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art