Konflikt Tale of Two Cities

Konflikt Tale of Two Cities
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Tale of Two Cities Kirjanduse Konflikti

Storyboard Text

  • MAN vs MAN
  • Madame Defarge ei ole lihtsalt kättemaksu Charles ja tema onu ja isa; ta soovib ka veenduda, et tema naine ja tütar on elimineeritud. Ta võtab relva ja läheb oma majutuse Pariisis, kuid Miss Pross on ainus seal. Miss Pross hoiab Mme. Defarge avada uks maja, nii Mme. Defarge ründab teda. Kui ta jõuab arvesse tema kleit ja tõmbab välja püstoli, Miss Pross haarab tema randme ja relv kustub, tappes Mme. Defarge.
  • MAN vs SELF
  • Sydney Carton on üksildane, õnnetu mees, kes näib olevat depressioon elust ja mida oleks võinud teisiti. Ta väga sarnane Charles Darnay ja sageli igatsevalt võrdleb ennast Charles 'edu. Ta usub, et Lucie võiksid teda tervikuna, kuid ta ei armasta teda nii, et ta armastab teda. Ta vannub ta midagi tema või kallile naisele lubaduse, mida ta täidab, kui ta ohverdab oma elu Charles.
  • MAN vs ÜHISKOND
  • Darnay võeti ära tema isa ema aastaid enne, sest hirmutegude isa ja onu toime. Ta vaatab oma perekonnanime allikana häbi ja ta loobub ja tema pärandist tema onu hiljem. Kuid ta on veel liige aristokraatia Prantsuse talupoegade silmad ja ei ole koht teda tagasi, kui ta tagasi tuleb proovida päästa Gabelle. Kuigi ta on vastu Inglismaal, tema pere kuritegude ei saa andeks Prantsusmaal.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art