Nende Silmad Vaatasid Jumal Kirjanduse Konflikti

Nende Silmad Vaatasid Jumal Kirjanduse Konflikti
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Nende silmad vaatasid Jumal Kirjanduse Konflikti - Zora Neale hurston raamatud

Storyboard Text

  • ISELOOM vs ISELOOM
  • ISELOOM vs SELF
  • ISELOOM vs ÜHISKOND
  • Janie tunneb üha süvenenud ja häiritud Jody konstant märkused tema vanuse ja tema keha. Ta teab, et ta on tunne iseteadev umbes tema enda vananemise keha ja eenduva see peale tema, aga kui ta critiques tema ees mehed poest, ta tulekahjud tagasi teda, solvamise tema mehelikkus ja võrrelda oma keha naist menopausi. Ta lööb ta välja alanduse ja tema kadunud uhkust.
  • Varsti pärast Janie on abielus Logan Killicks, säilitab ta ootab, et olla õnnelik. Ta on rääkinud kogu oma elu, et kui inimesed abielluvad, nad armuvad, nii et ta abiellub Logan ja ootab armastust alustada. Pärast aastast, Janie mõistab, et on abielus ei loo armastust, ja tema unistused armastuse ja abielu sureb. Ta muutub rahutu ja ootaja midagi muud.
  • Janie naaseb koju Eatonville ja leiab, et teised naised linna on Tagarääkimine temast. Nad on kadedad tema ilu ja spekuleerida, et ta toimib kui ta on parem kui nad on. Nad mäletan, kuidas ta lahkus Eatonville kõigi Joe Starks raha ja nad ei tea, kus Tea Kook on, mees palju noorem kui Janie. Nende kadedus varjutab nende võimet aktsepteerida teda, et nad Hyljeksiä teda. Pheoby on ainus inimene, kes seisab üles Janie.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art