Nixon erruminekukõnes 1974

Nixon erruminekukõnes 1974
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Nixon erruminekukõnes - Selle ettevõtmise õpilased analüüsida ja sünteesida Nixon erruminekukõnes 1974 kasutades grid storyboard. Õpilased võtab mitu väljavõtteid kõnes, selgitada nende tähendust ja põhjendus ning tuletada, kuidas nad arvavad, et avalikkus võib vastanud. Õpilased saavad selgitada, analüüsida ja sünteesida just see, mida Nixon püüdis öelda, samuti kuidas ta sai Ameerika avalikkus. Luues põhjendused, samuti tuletamise kuidas avalik (või nende) tõlgendada tema sõnad, õpilased saavad laiemat, põhjalikku arusaamist üks väheseid presidendi tagasiastumist kõnesid Ameerika ajaloos. Lisaks annab laiemas kontekstis, kuidas ta ja avalikkusele vastanud Watergate skandaal.

Storyboard Text

 • QUOTE # 1
 • OTSENE TSITAAT
 • PÕHIMÕTE / TÄHENDUSES
 • KUIDAS PEAKS KODANIKELE VASTATA?
 • QUOTE # 2
 • "Kõigil otsused olen teinud minu avalikus elus, ma olen alati püüdnud teha seda, mida oli parim Nation. Kogu pikk ja raske periood Watergate, Olen tundnud see oli minu kohustus järjekindlalt, et teha kõik endast oleneva täita ametiaega, kuhu valiti mind. viimastel päevadel, aga on selgunud, et mulle, et ma ei ole enam piisavalt tugev poliitiline baasi Kongress õigustada jätkuva et vaeva. "
 • Nixon meenutas rahva ta on alati teinud seda, mida ta saab presidendiks, et luua parem rahvas. Hoolimata sellest, Nixon tunneb, nagu oleks ta ei ole vaja kongressi toetuse ja igasuguse lootuse säilitamiseks süütus on kadunud.
 • Ma tunnen, nagu oleks avalikkus vastata viha see tsitaat. Ühe, näib, nagu Nixon on vastuvõtul lüüasaamist ning et ta tunneb ära tema puudumisel kongressi toetuse, midagi otsustavat ette president on. Kuid see ei näita julgust lubatavaks näiteks lüüasaamist ja ei lase oma huvid esikohale rahvaste üle.
 • "... kui president pean panna huvi Ameerikas esimene. Ameerika vajab täiskohaga president ja täistööajaga Congress ... jätkata võitlust läbi kuudel minu isiklik tõestamine oleks peaaegu täiesti neelavad aeg ja tähelepanu nii president ja kongress ajal, mil kogu meie fookus peaks olema suur küsimusi rahu välismaal ja heaolu ilma inflatsiooni home.Therefore ma astub tagasi eesistujariigi tõhus homme keskpäeval. "
 • See tsitaat ehitab eelmisest quote, öeldes, et Ameerika ja tema inimesed tulevad esiteks ei ole tema huvi jätta eesistujariik. On palju küsimusi käepärast riigi ajal ja Nixon tunnistab oma skandaal ei saa olla üks neist. Dramaatiliselt ta ametlikult teatab oma tagasiastumisest president enneolematu hetk ajaloos.
 • Nixon taas tunnistab, et tema huvid peaksid olema kõrgemad rahvaste. Ma arvan, et inimesed, kes austaks seda seisukohta, kuna need pannakse esimesena. Samuti, ma arvan, et inimesed oleks tõeliselt šokeeritud kuulda tema ametlik tagasiastumist, midagi, mis harva, kui üldse, tekib eesistujad.
 • QUOTE # 3
 • QUOTE # 4
 • "Vahel olen õnnestunud ja mõnikord ma ei suutnud, kuid alati olen võtnud südame, mida Theodore Roosevelt ütles kord mehest areenil," kelle nägu on varjutanud tolmu ja higi ja veri, kes püüab vapralt, kes eksib ja kaasas lühike ja jälle, sest seal ei ole vaeva ilma viga ja puudus, kuid kes ei tegelikult püüdma teha heategu, kes teab väga enthusiasms, suur palved ... "
 • See tsitaat annab aimu, milline on mõjutanud Nixoni mees, president ja kui keegi tegeleb väga raske ülesanne astub tagasi presidendivalimiste büroo. Tsiteerida T. Roosevelt, on ilmne, Nixon püüab öelda, et tema puudusi ja ebaõnnestumisi kogu Watergate skandaal ei määrata teda ja ta püüab taastada ja jätkata võimalusel teenida riiki mingil moel.
 • Usun, et avaliku sooviks Roosevelt tsiteerida, kuid Roosevelt on suurepärane president võiks võtta tagasi Nixon tsiteeritakse teda. Kuigi tsitaat räägib põrkas niiöelda Ma olen kindel, et avalikkus tegelikult ei tea, kuidas Nixon oleks tagasilöögi ja kui üldse, jätkuvalt teenima riigi pärast sellist suurt skandaali Watergate.
 • "Kui ma esimest korda võttis ametivande presidendiks 5 1/2 aastat tagasi, ma tegin seda püha kohustus, et" pühitsema oma kabinetis, mu energia ja kõik tarkus võin kutsuda üles rahu rahvaste ". I on teinud minu väga parim kõik päevad alates, et olla tõsi, et selle lubaduse. selle tulemusena nende jõupingutusi, ma olen kindel, et maailm on turvalisem koht täna, mitte ainult rahva Ameerikas, kuid inimesed kõik rahvad ... "
 • See tsitaat näide Nixoni katse end õigustada, viidates tema paljud positiivset tegevust juhataja, tasakaal Watergate'i skandaali. Tsiteerida vande ta võttis ta on lubamise ei suuda toetada, et vande ja et kuna tema tegevus, maailma ja rahvas on tegelikult parem koht. Mõnes mõttes see vahemaad teda Watergate skandaal.
 • Ma arvan, et inimesed oleks vastata ka see tsitaat. Kuigi Watergate skandaal oli kohutav ja paljastavad Nixon, ma arvan, et see oleks meelde neid kõiki hea ta teha. Eelkõige tema välispoliitika ja tähelepanu rahustav rahvusvahelisi pingeid ei anna uskuda seda sõnumit. Usun, et avaliku tõenäoliselt püüavad mõelda hea, ja mitte ainult halb.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art