Pildimaterjali Viinamarjad Wrath

Pildimaterjali Viinamarjad Wrath
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Viinamarjad viha raamat Tomumyrskyalue pilte

Storyboard Text

  • "The maapinna Karstainen, õhuke kõva koorik, ja taevas sai kahvatu, nii maa sai kahvatu, roosa punane riigi ja valge halli riigis."
  • "The traktorid tuli üle teede ja põldudele, suur roomikute liigub nagu putukad, millel on uskumatu tugevuse putukad."
  • "Ja põllukultuuride muutunud. Viljapuud asemele tulid vilja väljad ja köögivilja toita maailma laiali põhjad: salat, lillkapsas, artišokk, potatoes-- stoop kultuurid. Mees võib seista kasutada vikat, ader, Hanko; kuid ta peab roomama nagu bug reavahede salat, peab ta painutada selili ja tõmba oma pikad kott vahel puuvilla rida, ta peab minema põlvili nagu pattukahetseva kogu lillkapsas plaaster. "
  • "Liikuvad, questing inimesed olid sisserändajad nüüd. Need pered, kes olid elanud tükike maad, kes elas ja suri nelikümmend aakrit, kes olid söönud või näljutati kohta toodab nelikümmend aakrit, oli nüüd kogu Lääne heietama sisse ... Behind need tulid. "
  • "Ja kogu aeg puu paisub ja lilled murda läbi pika klastrite viinapuud. Ja kasvab aastas soojust kasvab ja lehed tumerohelised. "
  • "Üle kõrge rannikul mägedes ja üle orgude hall pilved marssis ookeanilt. Tuul puhus raevukalt ja vaikselt, kõrgel õhus ja see swished harja, ja see kihutas metsades. "

Image Attributions

More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art