Plymouth Plantation Teemad

Plymouth Plantation Teemad
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

William Bradford Plymouth Plantation Teemad

Storyboard Text

  • TÄHTSUST USU
  • NÄIDE
  • TUGEVUST AMEERIKA KOGUKOND
  • Bradford ja muud puritaanid olid firma usklikud Providence või Jumala käsi suunavad kõik asjad. Kui eriti vastik Shipman lõhuti parda tormi nende Mayflower reisi, Bradford kirjutas, et see oli, sest Jumala tahe. Palveränduritele "usk on alati keskmes Bradfordi kirjalikult ja erinevalt mõnest oma kolleegidega, kes olid kirjalikult ajal, ta kantakse kõik koloonia edu tugevuse Jumal andis palveränduritele nende püüdlustes, mitte ise.
  • Bradford kirjutab esimesel talvel, kui palverändurid palju kannatanud. Ta mainib 6 või 7 "heli isikud", kes tegi kõik, et haiged ja põdurad. Nad tegid kõik see "vabatahtlikult ja rõõmsalt ilma nurisemata vähim, mis näitab siin oma tõelise armastuse juurde nende sõbrad ja vennad ..." See on selles mõttes ühinenud kogukond Bradford esile kogu oma narratiivi, kogukond, mis ühendas mitte ainult segadus, kuid nende usk ja selle tulemusena nad elasid.
  • SIHIKINDLUS
  • PREMEERIB RASKET TÖÖD
  • Vaatamata karmi talve, skirmishes Pequot, haiguste ja võitlused hoone New World kaugel Euroopas, palveränduritele säilinud ja hakkas edenema. See on tingitud nende tahtest järjekindlalt, vaatamata takistustele nad esinevad. Osa sellest on tingitud ka, et nad teadsid, ei olnud neile koht Inglismaa või Holland enam. Mis kuhugi mujale minna, palveränduritele "sihikindlus aitab neil ellu jääda ja ikka hoida oma usku.
  • Kuna palverändurid sihikindlus, Bradford kirjutab palju kasu: nad luua rahulepingu Nauset hõimud, kes annab olulist abi ja kaupade asunike; loomise Massachusetts Bay Colony; Harvard University on rajatud; New England Konföderatsiooni moodustatakse; asunike vabalt praktiseerida oma usku, kui nad soovivad. Kõik need asjad tulevad tulemusena asunike raske töö, sihikindlus ja ühine usk Jumalasse.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art