Sümbolid, Teemad ja Motiivist Thousand Splendid Suns

Sümbolid, Teemad ja Motiivist Thousand Splendid Suns
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Sümbolid Tuhat Splendid Suns - Sümbolid, Teemad ja Motiivist Thousand Splendid Suns

Storyboard Text

  • KABULIS
  • NÄIDE
  • PINOCCHIO
  • Pealkirjas põhineb luuletaja Saib Tabrizi luuletus "Kabul." In read 15-16, Tabrizi kirjutab: "Üks ei arvestata kuudest, et virvendama tema katused / Ja tuhat suurepärane päikesed, et varjata tema taga seinad." Tema luuletus on armastus laulu linna Kabul, samas linnas, kus Laila ja Mariam moodustavad nende side ja linna, et kuigi sõjast räsitud tõmbab Laila tagasi, et aidata üles ehitada. See on istme horror Talibaniga, kuid hiljem muutub see sümbol lootus uus algus Afganistanis.
  • Tema 15. sünnipäeva, Mariam otsustab, et ta tahab Jalil võtta teda näha Pinocchio. On see soov, mis muudab atmosfääri nendevahelised Mariam on aru saada, et tema iganädalane külastused on kõik ta kunagi teda kui isa. Ta häbeneb teda. Hiljem Jalil ootab väljaspool Mariam maja Kabulis, kuid ta keeldub teda näha. Laila hiljem saab, mida ta üritab anda Mariam alates mulla Faizullah poeg: kasti vabandus kirja, raha ja koopia filmi Pinocchio.
  • CHAI TEE
  • BAMIYAN BUDDHAS
  • Mariam hakkab vt Laila uues valguses, kui ta sekkub ajal Rasheed tema peksmine Mariam. Mariam ütleb, et keegi ei ole kunagi kaitsnud teda enne nii, et Laila tegi tema. Nende vaherahu viib Laila küsida Mariam õue temaga on tass chai hoovis. Kuigi Mariam nõuab, et ta on majapidamistöid, et ta ei saa jääda kauaks, üks tass muutub kolm kuni Rasheed karjub Laila et Aziza nutab ja kaks naist vahetavad teades välimus. Nad ei olnud vaenlasi enam.
  • Buddha oli üks osa edukas budistlik keskus. Nad on uuristatud mäeküljel ja neil on tuhandeid koopad taga. Siin Laila näeb armastuse, et Babi on ette mammy vaatamata tema isekus ja tema viha Babi eest, "ei ole süüdi mõistetud". Babi mõtleb liigub Ameerikas, ning tagada, et Laila ikka saab hea hariduse, kuid ta teab, et ta ei saa iial jäta mammy ja mammy ei lahku Kabul. Buddha hävisid Talibani 2001. aastal.

Image Attributions

More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art