Teemad, Sümbolid ja Motiivid Hills Nagu Valge Elephants

Teemad, Sümbolid ja Motiivid Hills Nagu Valge Elephants
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

mäed nagu valge elevandid teema, sümboolika, mis tähendab analüüs

Storyboard Text

  • ELEVANDID
  • NÄIDE
  • JOOGID
  • Elevant toas on abort protseduur, mis Jig ja mees peab otsustama, mida teha või mitte teha. Valge elevandi kingitus on jõledalt kole kingitus, mis on sageli esitatud jest, et keegi tõesti tahab. Alguses Jig võrdleb mägedes valge elevandid, aga otsustab nad nad tõesti ei nägema neid. See tundub olevat metafoor laps ta tundub soovite säilitada samal ajal kui mees tahab seda ainult kaks neist uuesti.
  • Joogid on häiritud Jig ja American mees. Jig tahab õlut ja siis ta tahab proovida Anis del Toro. Jig märgib, et kõik maitseb nagu lagrits, eriti asju, mida ta on nii kaua oodanud, et proovida, nagu absint, ja see on alati pettumus. See võib olla ka metafoor laps ta mõtleb võttes või tema loodab, et mees oleks avatud sünnitust, ja selle asemel ta laseb Jig kaupa propageerides aborti.
  • MÄED
  • RANT KARDIN
  • Jig võrdleb mägede valge elevandid, kuid American mees ei ole enam pimestada midagi ütleb ta. Ta kriidid seda kuni muretsema raseduse mida võib ära võtta, kui ta on operatsiooni. Ta tundub sunnitud seda tegema, sest ta tahab teha teda õnnelikuks. Nagu ta vaatleb mäed uuesti, kuigi ta mõistab, et miski ei saa minna tagasi, kuidas ta oli enne oma suhe. Ilu mäed on nagu oma õnne, ja ta teab, et ta ei ole kunagi, et back-- ole täielikult.
  • Eesriie hoiab ära lendab latti, ja see hoiab Jig tähelepanu mitu korda. See võimaldab tema tähelepanu kõrvale tema pinges vestlus mees, kui ta mõistab, see reklaamib Anis del Toro. Ta puudutab helmed mees ütleb talle, et ta tahab, et ta on operatsiooni. Rant kardin eraldab neid tegeliku barroom ja kui mees kõnnib tagasi platvormi, ta loodab, et ta saab end "parem" või meeldivam, kui ta läbib kardin ja naaseb teda.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art