Ühendamine teema "Ozymandias": Bamiyan Buddhade

Ühendamine teema "Ozymandias": Bamiyan Buddhade
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

Tekst Ühendused: Teema Ozymandias Luuletus

Storyboard Text

  • Buddhade Bamiyan olid kaks suurt kujud Buddha uuristatud pool kalju Afganistanis. Nende päritolu on arvatavasti 6. sajandil.
  • Üks Buddha on väiksem kui teine. Mida suurem Buddha oli üle 180 jalga pikk ja väiksem Buddha mõõdetud 124 jalga.
  • Buddha oli uuristatud kalju selle asukoha, sest see oli üks budistlik keskus aktiivsus. Buda mungad kasutada seda saiti koht õppimiseks, mediteerida ja jumalateenistus. Nad olid ehitatud nii, et tunnustada võimu Buddha, ja seal oli palju koopaid, mis mungad elasid, nikerdatud Cliff.
  • Oli palju katseid hävitada Buddha sajandite jooksul, ja õnneks, enamik neist olid ebaõnnestunud. Üks Afganistani kuningas oli edukas hävitades suuremat skulptuuri nägu.
  • 2001. aastal Talibani edukalt hävitas kujud puhub neid. Taliban vaadatud kujud nagu ebajumalateenistus, ja otsustas, et nad läksid vastu tõekspidamiste nende islamitõlgendus. Taga kujud, suur tühimikud täidetakse ilus nikerdatud avastati.
  • Aastal 2011, vaatamata kujud hüvitatava, UNESCO (Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon) teatas, et ta ei remondi Buddha. Nad viidatud kulude ja vähene originaal materjalid kasutamiseks rekonstrueerimine oma otsuse. See suur ja võimas religioosne maamärk nüüd olemas ainult ajalooraamatud ja pilte.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art