USA Territoriaalne Laiendamine - Original 13 Kolooniad

USA Territoriaalne Laiendamine - Original 13 Kolooniad
  Copy


More Options: Make a Folding Card
Storyboard Description

USA Territoriaalne laiendamine - Original 13 Kolooniad - Et mõista ja terviklikult tajuda ajaloo territoriaalne laienemine kogu Ameerika Ühendriigid, tuleb kõigepealt läbi omandamine originaal 13 kolooniad. Omandatud pärast võidu American Revolution, originaal 13 kolooniad olla aluseks mitte ainult Ameerikas, kuid selle ka tulevikus. Siin ideid laienemist ja mõisted manifest saatus varsti hoia. Õpilased saavad kasutada frayer mudel näiteks selgitada ja analüüsida peamisi temaatilisi mõisted ümbritsev kolooniad, sealhulgas põhjus omandamine, selle mõju, kolooniate eesmärgil ja kultuur, mis eksisteeris seal.

Storyboard Text

  • PÕHJUSED
  • EFEKTID
  • Moodustumine originaal 13 kolooniad tuleneb Ameerika revolutsiooni. Nagu kolonistid sai kõrini Briti poliitika, nad tõstsid mässu, mille eesmärk on kontrollida mitte ainult oma elu, vaid oma maad. See oli esimene samm Ameerika võimaliku laiendamise kogu Põhja-Ameerikas.
  • EESMÄRK
  • ORIGINAAL 13 KOLOONIAD
  • Selle tulemusena Ameerika revolutsiooni, kolonistid turvatud kontrolli originaal 13 kolooniad Ameerika Ühendriigid. USA kogenud kivine algus, kui ühendav ja tegutsevad väga erinevad kolooniad osutunud raskeks. Kuid ambitsioonidega ja otsustavusega, noor riik lõpuks ennast tõestanud.
  • KULTUUR
  • Omandaksid kontrolli 13 originaal kolooniad oli hädavajalik kolonistid, kes tahtsid stabiilsust hilisemate põlvkondade jaoks. Maa oli küllaga, ja tingimusel, palju võimalusi. Lisaks territooriumil venitatud kõik viis Mississippi kaudu Ohio jõgi, mis annab olulist kaubateed.
  • Kultuur jooksul kolooniad erinesid oluliselt. Iga koloonia oli erinevate religioonide, rasside ja tolli. Iga koloonia ja regioon oli selge majanduslikel eesmärkidel ning: põllumajandus, saematerjal, kalapüük või äri. Iga koloonia oli oluline roll esialgse asutamisest ja hooldus uue Ameerika Ühendriigid. Nende kultuur oleks ralli ümber idee edasist laienemist ja edu.
More Storyboards By et-examples
Explore Our Articles and Examples

Try Our Other Websites!

Photos for Class – Search for School-Safe, Creative Commons Photos (It Even Cites for You!)
Quick Rubric – Easily Make and Share Great-Looking Rubrics
abcBABYart – Create Custom Nursery Art